2737
2734
عنوان

همسایه بد

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 42 پست
می فهمم عزیزم، ولی ایشون واقعا شورشو در آورده آخه یزره از ما سرو صدا بیاد دیوارو می کوبه، ولی اصلا م ...

خوب پس مشکل داره کلا 

نه من خودم شرایط بالایی رو درک میکنم ،نوه اش میاد بدو بدو بازی می‌کنه ،پسرش صدای آهنگش زیاده 

پیش خودم میگم گناه که نکرده تو آپارتمان میشینه ،اونم دوست داره راحت باشه 

ولی همسایه پایینی به من میگه ۹شب به بعد نرو دستشویی چون ما خوابیم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
نشستم ببینم کی میخوان بخوابن با هر سرو صداشون پسر ۱۵ماهم از خواب میپره 😞😭

من قبلن که تو خونه پدر شوهرم می نشستم همین برنامه ها برا منم بود اونا ساعت سه شب می خوابیدن منم تو خونه تنها شوهرم شب کار بود خونه سوت و کور یهو ساعت سه شب با دستش می کوبید به کف زمین من از ترس سکته می کردم

از دستشون فرار کردم اومدم خونه خودم خداروشکر طبقه بالای خودمونیم ولی همسایه بغلی اذیت داره

از هر چی فرار کنی سر ادم میاد

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب الان تو اتاق خوابم و اینا هم تو اتاق خواب دارن تعمیرات میکنن این موقع شب خدایی خیلی بی فرهنگن

وا این وقت شب و تعمیرات ، خوب بگید بهشون ، من فکر کردم در حد حرف و خنده و اینهاست ،وگرنه تعمیرات که دیگه خدایی خیلی رو اعصابه نصف شبی

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2731
من قبلن که تو خونه پدر شوهرم می نشستم همین برنامه ها برا منم بود اونا ساعت سه شب می خوابیدن منم تو خ ...

ای خدا...منم به شوهرم میگم از اینجا هم بریم شاید یه جایه بدتر بیفتیم 

فعلا که داریم تحمل میکنیم پسر بزرگم اینقدر عصبی شده بود از سرو صدا بردم گذاشتم خونه مامانم گفتم خرجش رو میدم اینجا بمونه داره دیوونه میشه از دست اینا😞فقط خدا کمکمون کنه

وا این وقت شب و تعمیرات ، خوب بگید بهشون ، من فکر کردم در حد حرف و خنده و اینهاست ،وگرنه تعمیرات که ...

سرم داره از درد میترکه تمومم نمیشه ...خیلی تو مخه کفه خونش سرامیکه نمیدونم از قصد وسایل رو پرت میکنه یا از دستشون میفته میکوبه تو مغزه من

ای خدا...منم به شوهرم میگم از اینجا هم بریم شاید یه جایه بدتر بیفتیم  فعلا که داریم تحمل میکنی ...

خدا لعنت کنه همچین ادم هاییو

خودشم نمیشه کاری کرد با اینجور آدما خیلی پرروتر از این حرفان

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
سرم داره از درد میترکه تمومم نمیشه ...خیلی تو مخه کفه خونش سرامیکه نمیدونم از قصد وسایل رو پرت میکنه ...

به شوهرت بگو بره در بزنه بگه فردا انجام بدین بسه دیگه

2740

طبقه پایین ما بچه هاش همش جیغ می‌کشن آدم از خواب میپره اصلا هم ساعت و زمان مهم نیست چند بار تذکر دادم توجه نکردن بیخیال شدم 

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.