2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیام دیگ چسسسس ناله واقعی رو واقعا ببخشید کرده بود    

دیگه گفتم سایت عمومیه بی ادبی بود اون قسمتشو سانسور کردم😂😂

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
نگا مگه فرقی میکنه

اره دیگه ببین مثلا تو بگی من شبا بیدارم صبا میخابم 

من صبا بیدارم شبا میخابم اینجور نمیتونیم باهم در ارتباط باشیم که😂🥲

من الان میرم بخابم مثلا شیشو و نیم صب بیدار میشم 

منم تجربیم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
کارت ورود ب جلسه نهاییتون رو دیدیدن؟ 

نههه مگه مدرسه نمیده؟😶

اره دیگه ببین مثلا تو بگی من شبا بیدارم صبا میخابم  من صبا بیدارم شبا میخابم اینجور نمیتونیم ب ...

نه مگه دیوانم امتحان دارم منم صبحا زود بیدار میشم 

کابریم دست سه نفره   
نه مگه دیوانم امتحان دارم منم صبحا زود بیدار میشم 

خب چیکار باید بکنیم چجوری شروع کنیم

بهت درخواست میدم پس 

تو سایت مای مدیو گفته بودن از 10 امشب میزارن ک هنو خبری نیس 

اها مرسی که گفتی 

فردا چک میکنم کاش زودتر میدادن ادرس پیدا کنیم حداقل

2706