2733
2739
عنوان

یه حس شیشمی بیکار بیاد😐

68 بازدید | 14 پست

اون طرفی که تو ذهنمه به من حس داره یانه؟

چرا باهام هی سرد میشه بعد درس میشه؟😐

حالا حس شیشمیم نبودی جواب بده دلم شاد شه🤣😂

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آره عزیزم عاشقتههههههه😍

ووقن😍

سلامتی عشقم که وقتی دل بست... درو روی همه بست☺عه درو رو منم بستo_o درو باز کن خره منم عجبا:/😐 بابا منم وا کن عجب احمقیه:)) شما برید ببینم این چه مرگشه😒
حس ششمی نیستم گلم  خواستم انرژی مثبت بدم 😘😍😍😍😍

وایی میسی عزیزم😍🤗

بچها حالم بده دلشوره گرفتم

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2740
بچها حالم بده دلشوره گرفتم

چرا چیشده

چرا چیشده

نمیدونم

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
نمیدونم

بی دلیل دلشوره داری گلم؟

منم زیاد اینطوری میشم☹️

2706