2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت به روش iui

| مشاهده متن کامل بحث + 13005 بازدید | 138 پست
هزینه۲ میلیون که شامل سه بار iui و تحت نظر قرارگرفتن خودت و همسرت و مشاوره لحظه به لحظه البته این چیزی که تو سایت نوشته شده
زندگی تعداد نفس ها نیست زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تحت نظردکترخاصی نبودم بااینکه خصوصی بودولی تیمی کارمیکنن. کل هزینه های من یک میلیون شد. افراجان منم چندماه پیش زنگ زدم حتی فرم هم پرکردم به منم گفتن اولش دومیلیون میگیریم تاسه بارمیتونی انجام بدی. به دلیل دوری مسیرمنصرف شدم.
الهی اگرتقسیم شودبه من بیش ازاینکه دادی نمی رسد(فلک الحمد)
2731
من اگه خدا بخواد برای بار سوم می خوام بچه دار بشم خدارو شکر از دو جنس دارم اما همسرم چون تک پسر نمی خواد پسرش مثل خودش باشه می گه برادر بهترین دوسته وخواهراش هم دختردار شدند و دور دخترم را گرفتند و پسرم واقعن تنهاست ومدام برادر می خواد این که علی رغم میلم می خوام باردار بشم
افرا جان انشااله به خواسته ات برسی . خب تو که یه بار پسردار شدی ، اون موقع چکار کردی ؟ همون کارا رو بکن ... آیاتای شما مشکل ناباروری دارید ؟ یانه همینطوری رفتید وگفتید میخوام آی یو آی بشم ؟
2740
بچه ها همسراتون آز اسپرم دادن همسر من تازگیا داده حرکت اس خیلی پایین به خاطر همین به فکر iui افتادم چون درصد بارداری به صورت طبیعی خیلی میاد پایین مخصوصن برای تعیین جنسیت پسر که باید تحرک اس بالا باشه اما نمیدونم چرا دکتر خودم iuiرو زیاد قبول نداره و حدود یک ماه که به من رژیم غذایی داده
2706