2737
2734
عنوان

علائم کرونا

127 بازدید | 8 پست

خانوما عزیز ان شالله همیشه سلامت باشید ولی میخواست بدونم خودتون یا تو آشناهاتون کسی بوده که علائم پوستی مثل جوش های ریز و خارش دار یا شبیه اگزما روی پوست پا داشته باشه ؟

روی خود سطح پوست پا نه بین انگشت ها

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
اگه بچه اش اره من پسرم این طوربود کرونا به کاوازاکی بودالبته زیر پنج سال میگیرن

نه بچه نیست  عزیزم چن روز طول کشید تا خوب بشه علائم پوستیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمن تب میکرد علایم خارش دورگردن کف دست پا دون دون یه جوشهای شبیه مخملک زد بیرون روز پنجم وششم بعدش تبش قطع نمیشد ده روز بیمارستان بستری بود رفته رفته علایمش خوب شد عفونتش بالا بود خدا فقط کمکم کرد ولی این قضیه توبچه هاشایعه اس

2728
پسرمن تب میکرد علایم خارش دورگردن کف دست پا دون دون یه جوشهای شبیه مخملک زد بیرون روز پنجم وششم بعدش ...

خدا رو شکر که حالت فرزندتون بهتر شده 

ممنونم عزیزم 

من کرونا گرفتم جوش بزرگ زد بهم دوتا که سر جوش یه نقطه داشت انگار سر جوش سوراخ بود مثل جوش های دیگه ن ...

ممنون عزیزم آره علائم پوستیش خیلی متنوع دیگه نمیدونم کرونا هست یا نه 

الان یک هفته اس خونه اس خوبه  ولی قرنطنیه هستیم چون توبخش کرونا بودیم اگه این کادردرمان نبودن چه فاجعه ای رخ می داد واقعا ازجون مایه میزارن شماهم نگران نباش یک هفته قرنطینه کن بعدش روال عادی زندگیتو

2740
الان یک هفته اس خونه اس خوبه  ولی قرنطنیه هستیم چون توبخش کرونا بودیم اگه این کادردرمان نبودن چ ...

واقعن خدا خیرشون بده واقعن خیلی زحمت میکشن آره همین کار رو میکنم ممنون عزیزم