2737
2739
عنوان

وزن نینی‌هاتون تو۳۸هفته چقدبود

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 47 پست

من 38 دخترم دنیا اومد 3100 بود 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم ۳۸هفته زایمان کرد ۲۸۰۰بود دخترش

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
2731
اره حرکتش خوبه 

خب خداروشکر چیزی نیست. اما بیشتر مراقب باش

من شنیدم مغزیجات، کباب، دلستر این چیزا رو بیشتر بخور بچه وزن بگیره. ولی نترس وزنش بالا میره اصلا کاری به بزرگ و کوچیکی شکم نداره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خدا برات نگهش داره 

مرسی عزیزم خدا کوچولو شماهم نگه داره 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
خب خداروشکر چیزی نیست. اما بیشتر مراقب باش من شنیدم مغزیجات، کباب، دلستر این چیزا رو بیشتر بخور بچه ...

تغذیم که خوبه زودبه زودم گرسنم میشه اشالا اول سالم باشه خیلی استرس اینو دارم که وقتی دنیا اومد خدای نکرده سالم نباشه 

2740

من هفته35 رفتم 2400 بود الانم هفته 37 و4 روزمه دهانه رحمم یک سانت بازشده خدا کنه ماله منم وزن گرفته باشه

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
من هفته35 رفتم 2400 بود الانم هفته 37 و4 روزمه دهانه رحمم یک سانت بازشده خدا کنه ماله منم وزن گرفته ...

کارخاصی کردین دهانه رحمتون باز شد یعنی منظورم کارسنگینی انجام دادین یا خودش باز شده اشالا سالم باشه وزنشم خوب باشه 

کارخاصی کردین دهانه رحمتون باز شد یعنی منظورم کارسنگینی انجام دادین یا خودش باز شده اشالا سالم باشه ...

نه تازه من از هفته 22 استراحتم تقریبا خیلی کار نمیکنم پیاده روی.. اصلا رفتم برای معاینه لگن گفت یک سانت باز شده😢من از طبیعی خیلی میترسم شمارفتی معاینه لگن؟

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست

۳۴هفتهو ۲روز ۲۸۰۰بود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نه تازه من از هفته 22 استراحتم تقریبا خیلی کار نمیکنم پیاده روی.. اصلا رفتم برای معاینه لگن گفت یک س ...

نه منم هنوز نرفتم 

منم از طبیعی میترسم ولی هرچی باشه بهتراز سزارینه 

2706