2733
2739
عنوان

وزن نینی‌هاتون تو۳۸هفته چقدبود

395 بازدید | 47 پست

من فعلا نرفتم سونو دفعه اخر ۳۱هفته ۱۷۰۰بود گفتن کمه الان بنظرتون باید چقد باشه البته شکمم خیلی کوچیکه مانتو میپوشم اصلا هیچی معلوم نیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وزن سونو اصلا دقیق نیس بچه اولم تو هفته ۳۸گفتن ۳/۸۰۰هفته چهل ویک دنیا اومد ۳۳۰۰

بچه دومم تو هفته۴۰گفتن ۳/۶۰۰اونم ۴۱هفته نیا اومد ۳۲۰۰

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2728

۱۷۰۰ توی ۳۱ هفته هیچم کم نیس... مال منم ۱۷۰۰ بود تو ۳۱ هفته دکتر سونوگراف گفت خوبه.. دکتر خودمم گفت نرماله.. بچمم ۳۱۰۰ دنیا اومد توی ۳۹ هفته.. ۳۸ هفته ۲۷۰۰ بود.. 

عشق سالهای کرونا... پسرم 

تا۳۸مطمئنا ۳به بالا میشه نگران نباش عزیزم

من ۳۰هفته رفتم ۱۶۴۰بود، منتظرم برای سونوی بعدی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2740
۱۷۰۰ توی ۳۱ هفته هیچم کم نیس... مال منم ۱۷۰۰ بود تو ۳۱ هفته دکتر سونوگراف گفت خوبه.. دکتر خودمم گفت ...

نگران وزنشم اخه شکمیم ندارم ولی دیگ کامل حس میکنم توی شکمم پره وقتی میخابم میاد زیر دندم اذیت میکنه

تا۳۸مطمئنا ۳به بالا میشه نگران نباش عزیزم من ۳۰هفته رفتم ۱۶۴۰بود، منتظرم برای سونوی بعدی

اشالا سالم بیادبغلت راستی من دیروز روپهلو درازکشیده بودم بخاطر یه مشکلی مجبورشدم خودمو جمع کنم و روشکمم خیلی فشار اومد بچه هم زیردندم بود بعدش پهلوم حسابی درد میکرد بچه طوریش نشه با اون فشار 

نگران وزنشم اخه شکمیم ندارم ولی دیگ کامل حس میکنم توی شکمم پره وقتی میخابم میاد زیر دندم اذیت میکنه

ببین من اینقدر شکمم کوچیک بود همه میگفتن چهار ماهته؟ ولی بچم ۳۱۰۰ بود وزنش نرمال بود.. بعد از زایمان شکمم صاف صاف شده بود پرستاره باورش نمیشد من دیروزش زایمان کرده باشم 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
اشالا سالم بیادبغلت راستی من دیروز روپهلو درازکشیده بودم بخاطر یه مشکلی مجبورشدم خودمو جمع کنم و روش ...

ممنون عزیزم انشالله نی نی خودت😍

نه نترس چیزی نشده جاشون خوبه. منم چندبار اینجوری پیش اومده برام. حرکتاش رو که حس میکنی؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ببین من اینقدر شکمم کوچیک بود همه میگفتن چهار ماهته؟ ولی بچم ۳۱۰۰ بود وزنش نرمال بود.. بعد از زایمان ...

خداکنه مال منم اینطوری شه وزنشم خوب باشه شکمم جمع شه بدنم کلا داغون شده همه جام ترک خورده 

2706