2733
2734
عنوان

خونریزی در بارداری

77 بازدید | 7 پست

سلام

من هفته ۱۴هم هستم(طبق پریودی) که چند شب پیش خونریزی کردم(خیلی کم)

رفتم بیمارستان گفتن ۸هفته ای و قلب تشکیل نشده.چون قبلش سونو نداده بودم دکتر گفت یا واقعا ۸هفته ای و یا ۸هفته مونده و رشد نکرده. و گفتن باید سقط کنم ولی من نخواستم الانم یه هفته گذشته لکه بینی ام بهتر شده ولی خوب نشده و هییییچ دردی ندارم

اینم بگم ۸روز از پریودیم گذشته بود بی بی چک گذاشتم منفی بود دو روز بعد دوباره گذاشتم منفی بود.روز ۱۳هم گذاشتم مثبت شد.یعنی ممکنه لقاح دیر انجام شده باشه و من واقعا ۸هفته ام باشه و جنینم زنده باشه؟

یعنی ممکنه ۱ماه جنینم مرده باشه ولی بدنم هیچ واکنشی نشون نداده باشه؟

نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممکنه هنوز جنین زنده باشه و یا رشد نکرده باشه

تا ۳ ۴ ماه بعداش هم میتونه واکنش نشون نده

همه چی ممکنه مثبت یا منفی

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
دعا کن یا هیچی نباشه یا خودش بدون عمل بیاد پایین

ان شاءالله که هس و سالمم هس

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2738