2737
2734

یه گونی گردو تر گرفتم پوستش گرفتم گذاشتم خشک شد  حالا بعد چند روز خشک شده ازشون میشکنم از 10تاش 8تا کرم زده و پوک 3تا سالم داره چیکارشون کنم میشه همه رو دون کنم بردارم اخه میترسم اونایم که سالمه کرم بزنه

هـــرچیـــز کـــه در جستــــن آنــی آنــــی

گردوی تازه نباید خراب بشه که...تو شرایط بد خشک کردی...وقتی پوست سبز رو گرفتی یا بریز رو چادر جای خنک دوراز نور افتاب بزارخشک بشه یا بزار سبد بازهم جای خنک..مغز گردو تازه وپر میمونه ..

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گردوی تازه نباید خراب بشه که...تو شرایط بد خشک کردی...وقتی پوست سبز رو گرفتی یا بریز رو چادر جای خنک ...

والله دقیقا همین مدل خشکش کردم نمیدونم چرا کرم دارن کلا از اون موقع که سبز بودن کلی کرم داشتن

هـــرچیـــز کـــه در جستــــن آنــی آنــــی
حالا چیکار کنم به نظرتون میشه همه رو مغز کنم مغزشو نگه داری کنم تا اونایی که سالمن خراب نشن چجور بای ...

اگرخیلی زیاد نیستن .(مثلا ده کیلو گردو ممکنه مغز کنی هم خراب بشه نگهداریش تو یخچال یخته )مغز کن بریز تو شیشه درب داربزار یخچال. 

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔