2737
2734
عنوان

آب و هوای مالزی تو مرداد

3377 بازدید | 21 پست
دوستان تو مرداد ماه یا احیانا شهریور تصمیم به مالزی داریم.از سایتها که میبینم ظاهرا دماش کل سال یه حدوده.حالا میخوام بدونم شماها سفر داشتین تو این ماهها؟هواشو میدونین؟
کشور یه فصلیه.خوبه هواش.لباس خنک ببرین ولی واسه تو پاساژاش حتمن یه سویشرت ببرین
شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تابستون مالزی هواش خیلییییییی بهتره چون بارون میاد و به خنک شدن هوا کمک میکنه گرمترین فصلش پاییز و زمستونه ماست ولی باز هم با این وجود گرمهههههههههههه
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
2731
هواش رطوبتی و چسبناکه ، تو خیابوناش پیاده روی سخته ولی تو پاساژ هاش و مترو و مونوریلش خنکه، تاکسی هم یه مدل قدیمیاش کولر نداره سوار نشین ، مدل بالاهاش رو سوار شین چون خنکه ، کلا هواش افتضاحههه
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2740
کالسکه اگه سوار میشه بچه ت حتما بیار براش چون همش تو پاساژا و اینا باید راه برین و نداشته باشی خیلی سخت میشه برات تو فرودگاه کالسکه رو ازت میگیرن میدن تو بار اون طرف تحویلت میدن اصلا دست و پا گیر نیس
خیلی باحاله هواش شرجی ولی باصفا منم دو سال پیش مرداد رفتم خیلی از آب و هواش لذت بردم فقط توی فضاهای بسته یه کم نامتعادل سرد بود احمقانه ست دیگه مثل دبی از اونور پشت بوم افتادن... ولی یادش بخیر چقدر خوش گذشت
پسر کوچولوى من... زندگى من و بابایى با اومدنت یه رویاى شیرینه