2733
2739

بچه ها من این ماه ۱۰ روز زودتر پری شدم نمیدونم چرا اینجوری شده رفته بودم تو این ماه دوبار ی شهر دیگه برای انجام امور کاری یعنی اب و هوام عوض شده ما جلوگیری داریم ولی نمیدونم چرا این ماه ۱۰ روز زودتر شدم دوستم میگه لانه گزینی و احتمال بارداری داری کسی تجربه ای داره توروخدا قلبم داره کنده میشه لطفا راهنمایبم کنین برم تست بدم 😭😭😭😭

نه اصلا  پریود شدی دیگه ربطی به لانه گزینی نداره  لانه گزینی که خونریزی این مدلی نداره ...

واای جداا یعنی نیاز نیس برم تست بدم دارم میمیرم اصلا قصد بچه دار شدن تو این شرایط رو ندارم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم لک لانه گزینی زرد و قهوه ای یا نهایتا صورتی زود هم تموم میشع اصلا ربطی نداره نمیدونم چرا بعضی ها اینجوری راهنمایی میکنم درصد زیادی اصلا لک لانه گزینی ندارن

شما قطعا پریود شدی 

مدل خونریزیت که با دفعه قبل فرق نداره؟

این دیر و زود شدن ها رو همه دارن خیلی از دکتر ها هم میگن نیاز به پیگیری نداره ممکنه واسه استرس کار زیاد ورزش مسافرت یا هر چیز این مدلی باشه

به نظر من که با وجود پریود قطعا و صد در صد احتمال حاملگی صفره

2731
نه عزیزم لک لانه گزینی زرد و قهوه ای یا نهایتا صورتی زود هم تموم میشع اصلا ربطی نداره نمیدونم چرا بع ...

ممنون گلم خودم متعجب شدم اخه دقیقا ۱۰ روز زودتر از موعد شدم و امروز روز اولمه و خونریزی شدید هم دارم مثه همیشه اس مدل و رنگ خونریزیم و اینکه این ماه بله دوبار بخاطر جلسه کاری مسافرت به رامسر و اردبیل داشتم خودم فک میکنم بدلیل همونه اب و هوام عوض شده و به شددددت نگرانم اصلا نمیدونم برم ازمایش بدم یا ن که دوستم گفت لانه گزینی کردی بعضی ها فقط لک بینی دارن بعضی ها همون حالت پریود هستن دیگه دارم از استرس میمیرم میگم برم تست خون بدم خیالم راحت بشه 😭ولی شما اروم کردین ممنونم گلی