2733
2734

بچه ها یه خانمه واسطه شده و اطلاعات پسر رو به ما دادن.ما هم گفتیم فکرامونو که کردیم جواب میدیم.ایشون بعد از اینکه ما چراغ سبز رو بدیم اطلاعات ما رو میخوان به خانواده پسر بدن که ببینن نظر اونا هم مثبته یا خیر.

حالا مامانم میگه باید بعد از چند روز جواب بدیم که فکر نکنن ما هولیم!

درصورتیکه خانمه دوباره فرداش زنگ زد گفت جوابتون چیه؟

چیکار کنم؟ چند روز صبر کنیم بعد جواب بدیم یا جواب بدیم؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

گرفتن چله برای باز شدن بخت و ازدواج

(چله حق شناس و ....)

انجام نذرهای شما که وقت نکردید انجام بدید

خواندن قران

و ختم قرآن برای اموات که از دستشان دادیم بخاطر کرونا نتونستید براشون مراسم بگیرید و نشد کمکی بشه برای اون دنیاشون

و نماز و روزه قضا برای اموات با کمترین هزینه و به روش صحیح همراه با احکام

نائب چله حق شناس میشم.....ختم قرآن یس الرحمن و...انجام میدم.نماز میخونم و روزه میگیرم ...ختم صلوات انجام میدم .چله حدیث ‌کساء ناد علی زیارت عاشورا و توسل میگیرم بخاطر شرایط زندگیم مجبورم. مدرک هم دارم کاربری قبلیم هم ترکید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شرايط طرفم ميگفتي  اصلا هم فضول نيستم😂

🤣🤣🤣

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

الان که هنوز ندیدین همدیگه رو. اون مال بعد از خواستگاریه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

جواب بدین 

چون خودشون پیگیرن اگه هی بندازید عقب خیلی زشته اینکار بی احترامی میشه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706