2733
2734
عنوان

شوهرداری یادم بدین

230 بازدید | 17 پست

بچه ها سلام   بچه ها من تازه ازدواج کردم حدود ۹ ماهه عقدم    با سوهرم اختلاف داریم    هی به خانواده ها میکشه   کمکم کنید بهترین زن بشم براش     سیاسیت های کامل رو بهم بگید تا انجام بدم

گروه های زدن تو تلگرام واتساپ خیلی آموزندن

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  

اولین گام اینه که اختلافات رو به خانواده ها نکشونید

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قراره با سیاست باشی همش ادم خسته میشه همین الات تمومش کن تا یه ادمی که درکت میکنه شریکت شه و نیازی به سیاست نداشته باشی براش

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  
2731

به همدیگه احترام بذارید

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

سعی نکن بهترین زن باشی براش و همدیگه رو از اول هرطور که بودید بپذیرید سعی در تغییر همدیگه نداشته باشید چون اکثر اختلافا از همینجا شروع میشه

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
سعی نکن بهترین زن باشی براش و همدیگه رو از اول هرطور که بودید بپذیرید سعی در تغییر همدیگه نداشته باش ...

منظور میخوام زنی باشم که دیگع هیج نیازی به زنای دیگه نداشته باشه به قولی پای زن دیگه ای برای وسط باز نشه

منظور میخوام زنی باشم که دیگع هیج نیازی به زنای دیگه نداشته باشه به قولی پای زن دیگه ای برای وسط باز ...

عزیزم اول رو ذهن خودت کار بکن چرا باید پای زن دیگه بزندگیتون باز بشه زیاد پای حرفای اوم زناییکه که اعتقاد دارن باید دودستی شوهرو چسبید نشین نمیگم باهاش بدرفتاری بکن ولی خب اینطوری با ترس و نگرانی روزو شب کردن سخته خودتو پیر میکنی تو این سایت تاپیکای سیاستهای زنانه هس اگه قسمت جستجو سرچ کنی 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
میشه گروه هارو به من بدین

بله عزیزم میدم دوتا هست انقد فشنگ و سیاست دار توضیح میده 

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
اگه میشه اسم گروه هارو بگو عزیزم

تلگرام 

(مشاوره زندگی) حتما حتما برو داخلش 

دیگه تو تلگرام یادم نیست دوتای دیگه واتساپه

2706