2737
2734

در مورد اين خانم دكتر كسى چيزى ننوشته بود چون خودم براى انجام آمينو خيلى اذيت شدم تا بتونم يه دكتر خوب پيدا كنم تصميم گرفتم راجع به ايشون براتون بنويسم. مادراى عزيزى كه دنبال يه دكتر خوب و كار درست مى گردند حتمن پيش ايشون برن جالب كه ايشون حداقل روزى سه تا آمينو انجام ميدن و مريضايى دارن كه زايمان پرخطر دارن اما اصلا تبليغات نكردن. مطب ايشون تو اقدسيه هست. ٢٢٤٦١٢٣٥

به نظر من بی مسئولیت ترین دکتری که دیدم ایشون هستن.

من پیششون میرفتم هردفعه ۸۰۰ تا یک میلیون و خورده ای پول سونو و ویزیت میدادم. تو۳۴ هفته و ۶روز با دوقلویی پرخطر و کیسه آب پاره شده ۵ صبح اورژانسی رفتم بیمارستان نیکان اقدسیه. از اونجا زنگ زدن بهشون که مریضتون اومده ایشونم خیلی راحت گفتن من جلسه دارم نمیتونم بیام. اگه مریض میخواد یکی از دوستامو بفرستم. آخرم یه دکتر از نیکان حکیمیه اومدن ۹ صبح عمل کردن. حداقل یه زنگ نزدن به من حالمو بپرسن. فقط پول براشون مهمه. اولش به من گفتن بیمه رو قبول میکنم ولی ماه هشتم گفتن نه بیمه قبول نمیکنم پولمو نمیدن🙁🙁

در کل توصیه نمیکنم ایشونو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘