2733
2739
عنوان

تق تق گلو

3087 بازدید | 10 پست

ند سریع.

من خوب شدم می خوام همتون رو راهنمایی کنم.

بچه ها اگه از تیروئیدتون نباشه  دو تا گزینه می مونه .معده و سینوزیت.پس کنار درمان معده که میشه خوردن قرص پنتومید ناشتا برید دکتر گوش حلق بینی.اگر سینوزیت آلرژیک داشتین قرص سیتریزین و اسپری فلو سینوز میده بعد در کنارش دم کرده بابونه با عسل روزی سه چهار ایوان اون خلطای کثافت رو میشوره می بره.گلوتون دیگه تق تق صدا نمی ده راحت میشید به خدا درمانش طولانیه ناامید نشوید من ۶ماه بود انواع روش هارو امتحان کردم اول فکر کردم از تیروئیدمه بعد فکر کردم دور از جون غده دارم آخر فهمیدم اینه.بعد ایندخلطه برمی گرده باید رعایت کنید غذا خوردن رو صد در صد رعایت کنید ادویه فلفل و... غذا شاکی حجم زیاد غذاو..نخورید.اگر جواب گرفتید و خوب شدید واسه من دعا کنید.دوستتون دارم.من خیلی از نی نی سایت کمک گرفتم اینم گذاشتم برای این که جبران کمک ها بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام چه مدت باید این دمنوش رو استفاده کرد تا این صدای تق تق گلو برطرف بشه

سلام عزیزم.واسه من همش ذهنی بود واقعا تق تقی وجود ندارد و به جور وسواس اجباری بود که خودت باعث میشی صدا بده با محکم قورت دادن.منم تا مدت ها باهام بود و روش متمرکز بودم بعدش روی چیزای دیگه مثل تنفس وو... اون موضوع برکل فراموشم شد.ایندتاپیکارو در می خواستم حذف کنم ولی گفتم شاید یکی ببینه و به کارش بیاد..

سلام چه مدت باید این دمنوش رو استفاده کرد تا این صدای تق تق گلو برطرف بشه

البته بگم خلط پشت گلو هم شاید باشه من الان خداروشکر معدن کامل کامل خوب شده و دیگه مشکلی ندارم.

سلام عزیزم.واسه من همش ذهنی بود واقعا تق تقی وجود ندارد و به جور وسواس اجباری بود که خودت باعث میشی ...

سلام الان باید فراموشش کنم یعنی بزنم به بیخیالی شما چطور فراموش کردی راه حل بهم میدی فوق تخصص رفتم عکس هم گرفتم گفت هیچیت نیست ولی موقعی که آب دهنم رو قورت میدم صدا تقه تو گلوم میاد ولی موقعی که سرم رو به چپ یا راست بچرخونم صدا نمیاد البته منم شک کردم شاید واس واس شدم بهش

سلام الان باید فراموشش کنم یعنی بزنم به بیخیالی شما چطور فراموش کردی راه حل بهم میدی فوق تخصص رفتم ع ...

اره گلم من متخصص هم رفتم گوش و حلق و بینی و تیروئید حساس شدی حواست نباشه نمی‌شنوی اصلا واسه من دیگه وسواس شده بود هی قورت میدادم گوش میدادم.باید تمرکز نکنی یعنی مشغول کارای دیگه باشی مثل کار بیرون یا ورزش یا ویزای دیگه واقعا چیزی نیست من خیلی درگیر بودم بعد فهمیدم

2738
اره گلم من متخصص هم رفتم گوش و حلق و بینی و تیروئید حساس شدی حواست نباشه نمی‌شنوی اصلا واسه من دیگه ...

مرسی ازت که جواب دادی منم خیلی واس واس شدم بهش از این به بعد میزنم به بیخیالی خودم رو سرگرم میکنم تا فراموشش کنم بازم تشکر میکنم