2733
2739
عنوان

درمان احساس توده در گلو

2775 بازدید | 13 پست

بچه ها زود تند سریع.

من خوب شدم می خوام همتون رو راهنمایی کنم.

بچه ها اگه از تیروئیدتون نباشه  دو تا گزینه می مونه .معده و سینوزیت.پس کنار درمان معده که میشه خوردن قرص پنتومید ناشتا برید دکتر گوش حلق بینی.اگر سینوزیت آلرژیک داشتین قرص سیتریزین و اسپری فلو سینوز میده بعد در کنارش دم کرده بابونه با عسل روزی سه چهار ایوان اون خلطای کثافت رو میشوره می بره.گلوتون دیگه تق تق صدا نمی ده راحت میشید به خدا درمانش طولانیه ناامید نشوید من ۶ماه بود انواع روش هارو امتحان کردم اول فکر کردم از تیروئیدمه بعد فکر کردم دور از جون غده دارم آخر فهمیدم اینه.بعد ایندخلطه برمی گرده باید رعایت کنید غذا خوردن رو صد در صد رعایت کنید ادویه فلفل و... غذا شاکی حجم زیاد غذاو..نخورید.اگر جواب گرفتید و خوب شدید واسه من دعا کنید.دوستتون دارم.من خیلی از نی نی سایت کمک گرفتم اینم گذاشتم برای این که جبران کمک ها بشه.

[QUOTE=159108745]مرسی مهربون الان مال شما کدومش بود؟[/QUOTسلام گلم شب به خیر واسه من معده رفلاکس داشتم و سینوزیت آلرژیک.بیسنر مربوط به سینوزیت بوده من هی روغن سیاهدانه می ریختم که نباید بریزی چون بیشتر ملتهب می کنه.به خدا من آنقدر سرچ کردم ته همه چیز رو درآوردم.همینه که می گم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یه وقتا فکر میکنم توی گلم تقریبا روی غده تیرویید یه تیرکوچولو میکشه تا گوشام تیر میکشه بعد بالای ...

سلام خوبی من همین حسو دارم آب دهانم که قورت میدم قشنگ بینیم و سرم گوشم درد میاد من تیروئیدمم کامل برداشتم که بگم از اونه شما خوب شدی؟

2738
سلام عزیزم منم یه هفتس این مشکل و دارم میشه لطفا کمکم کنید

سلام عزیزم .ببین می تونی خلط پشت گلو باشه ولی برای من که بیشترش وسواس و تلقین بود یه اضطراب بود از وقتی کرونا کم شد و سرکار رفتم خیلی بهتر شدم و یک ساله دیگه نمی فهمش اونم به خاطر محکم قورت دادنه هنوز هم محکم قورت بدم صدا میده مسیله اینه که تمرکز من دیگه رو این قضیه نیست.

سلام  من یه مدتیه این حس و دارم … خیلی نگرانم 😭 چرا اینجوری شده ؟

عزیزم خیلی مهمه گول نخورید ببین منشأ ذهنی داره یا نه.واسه من ذهنی بود یه حالت افسردگی اضطراب و اینا .من دارو نخوردم سرکار رفتم کرونا که رفت بهتر شدم ورزش کردم خیلی بهتر شدم رفت اصن اون حالت هنوزم رو قسمت‌های مختلف ی وقتایی وسواس می گیرم که اره تنگی نفس دارم یا فلان دارم ولی مهم تمرکز ذهنت هست که رو کجاست 

مرسی برای توضیحی که نوشتی

ایشالله هیچکی این حس و درد تجریه نکنه

خیلییی سخته خیلییی

حس میکنی دیوونه شدی و خیلی تنهایی

ممنون میشم بیشتر بتونم باهات حرف بزنم برای انگیزه 

دارم کم کم ناامید میشم🥺

آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......💫💙   من خوشبخت تررررینم :) 
مرسی برای توضیحی که نوشتی ایشالله هیچکی این حس و درد تجریه نکنه خیلییی سخته خیلییی حس میکنی دیوون ...

سلام عزیزم میشه بیای زیر تاپیک من حرف بزنیم 🥺 

منم مثل شما هستم واقعا فک میکنم کم کم دارم دیوونه میشم 

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود