2733
2739
عنوان

فوت مادرم

863 بازدید | 33 پست

مامانم یک هفته شد که پرکشید ما رو تنها گذاشت دلم براش خیلی تنگ شده  روزی سه بار بهم زنگ میزد 😢خیلی تنها شدم  دوست ندارم برم خونشون دلم برای بابام میسوزه خیلی تنها شد خدا هیچ بچه ای رو بی مادر نکنه پسرم هرشب میگه مامانم عزیز کجاست چرا زنگ نمیزنه آی خدا دلم داره آتش میگیره اشکام بند نمیان  تو ظاهر خوبم از درون میسوزم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خدا صبر بده بهت عزیزم.کاملا درکت میکنم. منم مادر ندارم.. هنوز مجرد بودم فوت شدن...

دلتو بذار پیش دل من... حداقل شما موقع عقدت. خرید جهازت...ازدواجت‌..حاملگیت. به دنیا اومدن بچت.. مادرت و نوازشاش میشت بوده ولی من چی؟؟؟😢😢

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
مامانم فقط ۵۲ سالش بود 

خدا رحمتشون کنه و بهتون صبر بده چه میشه کرد زندگی ادامه داره. 

ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش میکنی!ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگ حیاتت را در دستانش یافتی!و به یاد داشته باش هیچکس ارزش شکسته شدن ارزشهایت را ندارد! "گاهی خودت را زندگی کن" 

الهی😔روحش شاد🥀

خدابهتون صبر بده

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

به خدا چشمام تار میبینه  خودم بالای سرش بودم وای مامان کجایی چطور تو سرما خوابیدی جیگرم اتش گرفته 😢😢😢

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
مامانم فقط ۵۲ سالش بود 

خدا رحمتشون کنه. 

جنت مکان باشن ان شاءالله

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

خدا رحمتش کنه حق داری ناراحت باشی روحش شاد براش فاتحه و قرآن بخون و صدقه بده

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2706