2737
2734
عنوان

مرکز آی وی اف رویا قم

326 بازدید | 9 پست

خانما کسی بوده تو این مرکز درمانو شروع کرده باشه؟

میخوام از کیفیت کارشون بدونم و اینکه این مرکز خیلی شلوغه یا نه؟بخاطر کرونا میپرسم اینو ممنون میشم اگر تجربه تونو در اختیارم بذارین

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

خیلی دلم میخواد درمانو شروع کنم فقط بخاطر کرونا میترسم...از نظر بهداشتی خوب رعایت میکنن تو این مرکز؟

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دلم میخواد درمانو شروع کنم فقط بخاطر کرونا میترسم...از نظر بهداشتی خوب رعایت میکنن تو این مرکز؟

عزیزم به امید خدا شروع کن

خدا بخواد میشه

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2728
سلام گلم من مشهد انجام دادم مرکز نوین خیلی وقته دلم میخواد برم ب همین خاطر نمیرم.

خود ناباروری یه طرف این کرونام شده مانع بزرگ برای شروع درمان

شما خودتون این مرکز رفتین عزیزم؟

نه عزیزم نرفتم

ولی شنیدم که قم هم مرکز ناباروری خوبی داره

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
نه عزیزم نرفتم ولی شنیدم که قم هم مرکز ناباروری خوبی داره

آره از نظر هزینه هم مناسب تر هستن مراکزش

2740