2737
2734
عنوان

یه حس ششمی قوی و واقعی بیاد

247 بازدید | 48 پست

الکی نه ها نمیخوام الکی امیدوارم کنید یکی باشه که هم حسش واقعا قوی و درست باشه هم واقعیتو بگه.

میخوام بدونم تا آخر امسال ما تو تهران یه واحد آپارتمان میخریم یا نه؟

توروخدا یکی بگه من حامله ام الان؟ اگه ن کی حامله میشم؟؟؟

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اومد منم لایک کنید لطفا سوال واجب دارمو

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
2740
من میگم هستی

حس ششمی؟

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
من میگم هستی

وای خدا از دهنت بشنوه شوهرم برا اولین بار دیشب یهو گفت من حس میکنم حامله ای آخه پریودمم عقب افتاده البته گاهی عقب میفتاد اما هیچوقت نمیگفت حامله ای میگفت پریود میشی دیشب اما این حرفو زد

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️