2733
2739
عنوان

چطور شوهرموراضی کنم شکممو عمل کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 45 پست
شیراز . پارسال شد ۳۰ تومن مامان من از بس رفت رو مخ بابام اونم عصبی شد گفت هرکاری میخوای بکن🤣

جفتش باهم۳۰؟من نمیتونم برم رو مخش شوهرم خیلی عصبیه ازش میترسم

اگه وضع مالیتون خوب نیس رو شوهرت فشار نیار که هی حتما پول بده  اما اگه میدونی پول عملشو داره ی ...

جواب نمیده. ناز، کرشمه، خواهش، ناراحتی. هیچی😅 من همه راهها رو رفتم. تنها گزینه ای که میذاره اینه که یه بچه دیگه بیار که اونم شرمندشم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه وضع مالیتون خوب نیس رو شوهرت فشار نیار که هی حتما پول بده  اما اگه میدونی پول عملشو داره ی ...

نه بابا پول داره مطمئنم برای خونوادش ببین چه جوووور خرج میکنه

2728
خوش به حالش اتفاقا سینمم پروتز لازمه بچه شیردادم افتاده اما پولش نیست به نظرت چطو راضیش کنم مامانت ک ...

اما پروتز من شنیدم طبیعی نیست. یعنی موقع لمسش پروتزه انگار لیز میخوره😅 در ضمن دکتر خوب ابدو و پروتز حتما بیشتر از ۳۰ میشه

جواب نمیده. ناز، کرشمه، خواهش، ناراحتی. هیچی😅 من همه راهها رو رفتم. تنها گزینه ای که میذاره اینه که ...

اگه آذم عصبی ایه خیلی گیر نده پس یهو یه حرفی که نبایدو میزنه بهت بعد دعواتون میشه

اونوقت کی حوصله دعوا و قهرو داره٬ وقتی از هیکلت راضیه ول کن خودتم اذیت نکن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
اگه آذم عصبی ایه خیلی گیر نده پس یهو یه حرفی که نبایدو میزنه بهت بعد دعواتون میشه اونوقت کی حوصله د ...

خودم راضی نیستم اخه. خیلی شکم ندارم اما حاملگی باعث میشه ماهیچه های شکم شل بشه. دلم شکم صاف صاف میخواد. از طرفی هم میترسم بدون رضایتش عمل کنم بعدش از غر غر بیچارم کنه😰😰😰

با ورزش کی شکم بعد دوتا بچه صاف و کتابی میشه؟

خیلی ها گلم. من.جاریم

اجیم.

فقط کافیه شکر و نشاسته رو بزاری کنار و پروتیین بخوری

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
شیراز . پارسال شد ۳۰ تومن مامان من از بس رفت رو مخ بابام اونم عصبی شد گفت هرکاری میخوای بکن🤣

ژوون.چندسالشه؟😄

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ژوون.چندسالشه؟😄

۴۸ سالشه ولی از من جوونتره ب خدا کلی ب خودش میرسه دندوناشو کامل لمینت کرده حالا هم میخواد بره واسه غبغب 

البته گونشو ژل زده لب پروتز و بوتاکس هم انجام داده

۴۸ سالشه ولی از من جوونتره ب خدا کلی ب خودش میرسه دندوناشو کامل لمینت کرده حالا هم میخواد بره واسه غ ...

به به🤩 چه عالی. بدم میاد زنی پا به سن میزاره و خودشو ول میکنه. البته مادرتون خیلی جوونه هنوز🌷