2737
2739
عنوان

چیدمان اروپایی

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 46 پست
چیدمان اروپایی فقط بستگی به مدل خونت داره مثلا تویه یه اپارتمان ۲۰سال ساخت یا کمتر نمیتونی حتی با وس ...

مرسی نظر دادی دوستم

کاش عکسم بدی

من در آینده دور میخوام چیدمان خونمو اینطوری بکنم اگه خدا بخواد😊

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم الان که تاریکه همه جا خاموش😊

😊😊😁😁

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2728
اره دیگ  ولی من سلطنتی بیشتر دوس دارم😂

خیلیمممم عالی😍😍❤❤

منم دوست دارم خونم ساده باشه حتی مبل و میز و اینام نباشه 🤐 فقط فرش و تلوزیون تو پذیرایی

آخیییی سبک قدیم😍😍❤❤

دمت گرم درست گفتی😁

خخخ من تازه یه خونه خریدم هشتاد متر کلا . جمع و جور . الان فقط تو‌نت دنبال دکور و... میگردم .  یه سری وسیله هامو میخوام رد کنم .مثل مبلمانم که کلاسیک . مبخوام یه دست نیم ست راحت بگیرم  ان شاالله ‌

2738
خیلی آرامش بخشه 😁😍

خیلییییی😍

خخخ من تازه یه خونه خریدم هشتاد متر کلا . جمع و جور . الان فقط تو‌نت دنبال دکور و... میگردم .  ...

مبارکتتتتت باشههه😍😍

همین ۸۰ مترو میتونی با ساده ترین چیدمان شیک ترش کنی😍😍❤❤😘😘

من خونه م سبک مدرن و خیلی شیکه از نظر همه. دو دست مبل مدرن و نهار خوری چوب  از به مارک دارم و ...

وایییی به بهههه کاش بتونی عکس بدی😍😍❤❤

چقد عالییییی مبارکت باشههه😊😊😊

من عکسایی که بالا دادم دوس دارم خونم تو آینده به اون سبک باشه😊😊😊

2706