2737
2739
عنوان

محمد

639 بازدید | 18 پست

گلوش میسوزه و خیلی عفونت داره تاحالا هرچی دکتر رفتیم و آنتی بیوتیک مصرف کرده خوب نشده

به نظر شما باید چیکار کنیم خیلی اذیت میشه؟

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام اگر میخوای خوب شه  سوپ جو و مرغ زیاد بخورهغرغره ابنمک هر دو تا سه ساعت  با دم کردن ...

سلام

ممنونم از راهنماییتون

آب نمک که هرشب انجام میده

سوپ اصلا دوست نداره نمیخوره😖

دم کرده هسته به رو حتما بهش میدم ممنونم🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
سلام دوست خوبم نمک رو حتما نمک دریا استفاده کن نازنین

سلام عزیزدلم بله همین نمک رو استفاده میکنم

ممنونم گلم برای راهنمایی ات

الان خداروشکر بهتر شده

2738
من خودم با یه سرماخوردگی که کهنه بود ۷سال درگیر شدم  و فقط با داروی امام کاظم علیه السلام خوب ...

بله منم بهش فکر کرده بودم

باید استفاده کنم

ممنونم

خواهش میکنم عزیزدل با توجه به وضعیت زمستون و کرونا و ... حتما هردوتون استفاده کنید در پناه حق🌺

چشم حتما🤗

2706