2733
2739

خیلیهامیگن مهم نیست اسمتون توی شناسنامه هم باشه وزیر یک سقف باشین، مهم اینه دلاتون باهم یکی باشه .

اما من میگم همونقدرکه یکی بودن دلاتون باهم مهمه ، یکی بودن سقف بالای سرتون هم مهمه .

اسم توی شناسنامه رو دست کم نگیرید، زندگی زیریک سقف ودست کم نگیرید.

وقتی اسمت توی شناسنامه اش باشه میتونی هرلحظه کنارش باشی و یکدل بودن ودوست داشتنت و بیشتروبیشترثابت کنی.

می تونی وقتی بی قرارمیشه وبی تابی میکنه سرش و روی سینت بذاری و پناهش بشی و آرومش کنی.

می تونی وقتی بغض میکنه دستت و بذاری زیرچونش وتوچشماش نگاه کنی و بغض نکن تا دلش و قرص کنی .

وقتی اشک میریزه میتونی انگشتات وبکشی روی گونه هاش وبهش بگی گریه نکن من طاقت اشکات وندارم تا اشکاش بند بیاد.

میتونی وقتی پهلوهاش سردشد پتو رو روش بکشی تا صبح با درد کلیه بیدار نشه .

وقتی ازت دلخوره یا ناراحته یا حتی عصبانیه وقهره میتونی بایه بغل کردن ساده آرومش کنی وقهرواخمش وتبدیل به شکوفه لبخندکنی.

میتونی کنارش همه دیوونگی ها وشیطنت های عالم و انجام بدی وهی عاشقترش کنی.

می تونی موهاش و بو کنی و نوازش کنی ، شونه کنی و براش ببافی و ذوقش و برق زدن چشماش و تماشا کنی .

وقتی یکی رو دوست دارین و دلاتون باهمه دست دست نکنید ، اون و کنار لحظه هاتون نگه دارین .

زندگی زیر یک سقف و دست کم نگیرید.

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من