2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره هنوزم عذاب وجدان دارم مستاجرمون پسرش برام طلاهم میخرید میاورد دانشگاه. ولی بابام گف ن  الانم میبینمش باحسرت نگام میکنه اما من تقصیری نداشتم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731

خالم

و الان حق پسره گرفتش 🖤

جریانش مفصله 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738

خاستگار نیومد خونه ولی به واسطه گفته بود خیلی عاشقمه😂😂😂و حتما میاد من گفتم نیادجواب من نه هستش 🤐🤐اونام نیومدن لعنتیا

به هزار و یک دلیل جوابم‌نه بود..شغل نداشت قیافه نداشت بشدت خسیس بودن طوری که تیلیاردر بودن ولی پایین شهر زندگی میکردن و افتضاح اخلاقشونم ۰ بود

بله بوده پدرم قبول نکردن

اما من بعدش عذاب وجدان شدیدی گرفتم حتی گریه هم کردم هننوز که هنوزه تو نمازام دعاش میکنم خوشبخت شه 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
وای اره هنوزم عذاب وجدان دارم مستاجرمون پسرش برام طلاهم میخرید میاورد دانشگاه. ولی بابام گف ن  ...

اوووه پس طلا هم میخریده!من یه خواستگارم دو دفعه گل فرستاده برام دم در موذبم که ردش کنم یا نه خخ

بله بوده پدرم قبول نکردن اما من بعدش عذاب وجدان شدیدی گرفتم حتی گریه هم کردم هننوز که هنوزه تو نماز ...

چرا عذاب وجدان ؟یا دلت هنوز پیشش گیره؟

بعد الان با یکی دیگه ازدواج کردی یا نه هنوز؟

2706