2733
2739
عزیزم اگه نگرانی زایشگاه بیمارستانی که زایمان کردی زنگ بزن اونجا ماما زیاده یا نهایتا بگو من بیمار د ...

ماما همراهم گفت برو اونجا ولی هم خیلی دوره هم خیلی معطل میکنن

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماما همراهم گفت برو اونجا ولی هم خیلی دوره هم خیلی معطل میکنن

خب خودت ببین میتونی صبر کنی بری دکتر یا نه ولی حالا به زایشگاه یه زنگ بزن بگو امکان داره از دکترم بپرسین من باز زنگ بزنم بپرسم ازتون؟ امیدوارم بهتر باشی 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
2731
خب خودت ببین میتونی صبر کنی بری دکتر یا نه ولی حالا به زایشگاه یه زنگ بزن بگو امکان داره از دکترم بپ ...

دکتر نداشتم که دکتر و مامای شیفت اونجا بودن

ممنون از راهنماییت باید برم معاینه بشم دعام کنید

دکتر نداشتم که دکتر و مامای شیفت اونجا بودن ممنون از راهنماییت باید برم معاینه بشم دعام کنید

عزیزم منم لخی۶ هام حونریزی داره.امروز و فردام تعطیله نمیدونم چیکار کنم..شما رفتی دکتر چی گفت بهت؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
عزیزم منم لخی۶ هام حونریزی داره.امروز و فردام تعطیله نمیدونم چیکار کنم..شما رفتی دکتر چی گفت بهت؟

پماد داد به اسم فیبرینولیزین یک هفته زدم خوب شد