2737
2739

عزیزم چند وقتشه؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر عفونت نداره الرژی

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2731

و و و البته دندان

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738

اگه جای معتبر سراغ دارین ببرینش تل گیری.....شاید چیزی تو راه بینی یا گلوش گیر کرده....زیاد دیدم مورد اینطوری.....سنجد و پودرش هم توی بند اومدن اسهال مؤثرن.....تخم اسپند هم اگه بتونه بخوره بدون اینکه بجوه زود اسهال رو بند میاره

🇵🇸🇵🇸🇵🇸 در کرب و بلا بیطرفان بیشرفانند/تاریخ همان است. حسینی و یزیدی  یاایهاالعزیز😭😭😭

پسر من دقیقا یکسال و نیمه ک بود بیست روز کامل اسهال گرفت هیچیش هم نبود بدون تب غذا اصلا نمیخورد پیش چندتا دکتر بردم گفتن مشکلی نداره دقیقا سر بیست روز بهتر شد کم کم بخوام قاطعانه بگم یکماه کامل طول کشید تا خوب شه اصلا پوشک جواب گو نبود من نواری براش میذاشتم خداشاهده پنج دقیقه ی بار پوشک عوض میکردم جیش اصلا نمیکرد فقط اسهال زرد و همش اب دیگه بچه ام اصلا راه نمیتونست بره از بس ضعیف شده بود فقط ی قطره اسهال دکتر براش نوشت ک خودش خود ب خود خوب شد قطره هم ندادم

برا بزرگترا زیره سبز و با نبات اگه دم کنی خوبه ولی برا بچه ها نمیدونم

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️