2737
2734
عنوان

چجوری سوپ برای بچه ۴ماهم درست کنم

334 بازدید | 23 پست

فرنی و حریره بادوم بهش دادم این هفته،میخام یه سوپ خیلی سبک هم بهش بدم،قلم گوسفند و بوقلمون رو هم گرفتم عصارش رو بسته بندی کردم،میشه بگین چیا بریزم تو سوپش؟میوه و اینا چی میتونم بدم؟

میوه سیب و موز فقط

سوپ هم جو دوسر یا پرک با مرغ و هویج

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از دکترش پرسیدی که میشه سوپ بدی یا نه ؟ من بچم از پنج ماهگی دکتر گفت میوه رو میکس کنم مثل کرم بشه بهش بدم این چیزایی که تو میگی هم زوده هم سنگینه برای بچه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2740

سوپ خیلی زوده دکتردخترمن اونموقع گفت ازپنج ماه بالعاب برنج شروع کن بعدهم فرنی وحریره وبعد6ماه سوپ حداقل هرکدوم اینارودوهفته بده بعداون یکی

عزیزان میشه لطف کنیدواسه شادی روح بابام وحال دلم یه صلوات برام بفرستین🌷🌷🌷🌷🌹🌹

یعنی دوهفته اول لعاب برنج بده بعددوهفته فرنی بده بعدحریره وسوپ میوه واینابزاربعد7ماه.از8ماه هم سرلاک میتونی بدی.

عزیزان میشه لطف کنیدواسه شادی روح بابام وحال دلم یه صلوات برام بفرستین🌷🌷🌷🌷🌹🌹