2737
2739
عنوان

پوشک بچه مناسب برای شب

823 بازدید | 14 پست

مامان ها

شما برا نینی هاتون چه پوشکی استفاده میکنین راضی هستین

در طول شب نم پس نمیدن؟؟

من‌برا پسرم‌مرسی استفاده میکنم اما الان تقریبا دو هفته هست نصف شب بیدار میشه برا شیر میبینم پوشک نم داده و همه جاش خیس هست

قبلا مثلا ۱۱ شب تعویض میکردم صبح هر وقت بیدار میشد دوباره عوض میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی که خیلی خوبه چرا نم میده ؟؟زیاد خیس میکنه؟؟

من ساعت ۹ شب که تعویض میکردم تا ۸ یا ۹ صبح نم نمیداد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

الان سایز ۴ میبندم براش واقعا تعجب میکنن چرا اینجوری میشه

نمیدونم شب ها هم‌زیاد جیش میکنه از شانس من 

البته تو طول روز هم باید هر سه ساعت تعویض کنم وگرنه نم پس میده

تا دو هفته قبل اینجوری نبود 

الان سایز ۴ میبندم براش واقعا تعجب میکنن چرا اینجوری میشه نمیدونم شب ها هم‌زیاد جیش میکنه از شانس م ...

احتمالا سردیش کرده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
مرسی که خیلی خوبه چرا نم میده ؟؟زیاد خیس میکنه؟؟ من ساعت ۹ شب که تعویض میکردم تا ۸ یا ۹ صبح نم نمید ...

منم راضی بودم اما یهو الان چند وقته شب ها بدون استثنا اینجوری میشه

البته تو طول روز هم اگه ۴ ساعت بعد تعویض کنم نم پس داده حتما

مای بیبی شرتی هم استفاده کردم بازم اونجوری شد

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

2740
شبا کمرشو بپوشون حتما سردش شده بچه .یا از این زیر دکمه دارا تنش کن . میتونی پول آپ مای بی بی بگیری ش ...

لباس از زیر بادی تنش میکنم اتفاقا

پول آپ مای بیبی و ریلکس بیبی هم استفاده کردم 

البته با مای بببی کمتر اونجوری شده

لباس از زیر بادی تنش میکنم اتفاقا پول آپ مای بیبی و ریلکس بیبی هم استفاده کردم  البته با مای ...

مطمئن باش سردش میشه چون بچه خودم اونطوری بود. من هر شب جوراب شلواری تنش میکردم با دو دست لباس میخوابوندم 

عزیزم مارک های پوشک مای بیبی، مولفیکس و پمپرز خوبن

البته من یک مطلب دیدم که بهترین پوشک های بچه رو معرفی کرده. لینکش و اینجا براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه: کلیک کنید

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟
2706