2737
2734
عنوان

خانمهای چادری تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 29348 بازدید | 1242 پست
دورتون بگردم من

خدا نکنه عزیزم

قربون تو دوست مهربونم🌹

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من یه خانم چادری معمولی ام  در مورد عکس پروفایلمم سال 91 تو دانمارک به پیامبر اهانت ...

شما بزرگوارین و من غبطه میخورم بهتون 

بله اون حرکت شنیع یادمه یه کاربری هم بود به اسم @معصومه۱۹۵ که عکس پروفایلش همینه و خیلی فعال بوده قبلا انا دیگه‌سایت نمیاد

سلام آبجیاااااا امیدوارم حال همممممتون خوب باشه

منم چادر میپوشم و از این بابت خییییلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم بابت چادری شدنم 🌺

من تقریبا همه جور تیپی میزنم چادر ساده، کارمندی، دانشجویی الانم عربی میخوام بگیرم شلوار هم معمولا راسته میپوشم هم جین، هم غواصی و هم پارچه ای روسری هم همه رنگ میپوشم کفش هم سه سانتی، تخت و بنددار رنگای مختلف خیلی روشن نه میپوشم مانتو هم معمولا بلند یا حداقل تا زانو میپوشم🤗

2728

من چندوقتی هست راجع به چادر پوشیدن تحقیق میکنم دوشت دارم بپوشم اما خیلی میترسم که نتونم نگه دارم رو سرم وساده نمیتونم نگه دارم چادر مدل زیاد داره نمیدونم‌چه مدلی بهم میاد واینک سختتون نیست هوا گرم‌میشه زیرپاتم بیاد

خدایامرسی بابت همه چیز😍
من چندوقتی هست راجع به چادر پوشیدن تحقیق میکنم دوشت دارم بپوشم اما خیلی میترسم که نتونم نگه دارم رو ...

ان شاء الله که شما هم تصمیمتون رو بگیرین و چادر رو انتخاب کنین و تا همیشه روی سرتون مستدام باشه🌺

عزیزم هرررررکاری سختیه خودش رو داره ولی وقتی عاشقش بشی این سختی هم برات شیرین میشه🤗

2738
ان شاء الله که شما هم تصمیمتون رو بگیرین و چادر رو انتخاب کنین و تا همیشه روی سرتون مستدام باشه🌺 ع ...

بیشترمیترسم نتونم مث بقیه چادری ها نگه دارم چادرمو بی احترامی بشه ب چادری ها

خدایامرسی بابت همه چیز😍
جانم😍😍😍😍

سلام عزیز دلم خوبی ؟ معصومه جان گفتن دوستان رو صدا کنم فکر کردم که چادری هستین اینجا صداتون کردم که دور هم باشیم و از حرف های خوبتون استفاده کنیم😍😍

اگرم چادری نیستین شرمنده ام عزیزم 😘

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
من چندوقتی هست راجع به چادر پوشیدن تحقیق میکنم دوشت دارم بپوشم اما خیلی میترسم که نتونم نگه دارم رو ...

سلام عزیزم تبریک میگم گلم 

درباره مدل که نگران نباش، اینجا خودمون براساس قد و وزن و سن بهترین مدل میگیم

زیر پا اومدن هم که چادرت اندازه و خوب باشه نه

درباره راحتی هم ببین بله قطعا سختی داره، حتی مانتو هم سخته در مقایسه با نپوشیدن ولی ما این سختی ها را به خاطر شیرینی اس به جون میخریم

سلام عزیز دلم خوبی ؟ معصومه جان گفتن دوستان رو صدا کنم فکر کردم که چادری هستین اینجا صداتون کردم که ...

سلام عزیز دوستمون چادری نیستن اما دوست خوب من هستن و از صبح چندین بار به ما لطف داشتن 

دوستان سلام  پایین چادرم همیشه خاکیه چیکار کنم هرروز مجبورم بشورمش

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
بیشترمیترسم نتونم مث بقیه چادری ها نگه دارم چادرمو بی احترامی بشه ب چادری ها

عزیزم شما یه بسم الله بگو و واقعا بخواه که چاری شی و دوستش داشته باشی خدا هم کمکت میکنه شما فقط نیت کن و یه کمم تلاش😉

2706