2733
2734

منم همينم 

پس انداز براچيمه😄

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو خوبی بابا پول به دستت میرسه من قبل از اینکه پول به دستم برسه براش تصمیم میگیرم😂😂😂😂

خب منم تاالان اینطور بودم این ماه تصمیمم نگرفتم دیدم بازم همشو خرج کردم😐🤦‍♀️

2738

هیچی قرعه خونگی برداشتم مجبورم ک پس انداز کنماز اونورم باز شوهرم بهم پول میده از پورسانت کاراشو اینا به پسرمم میده یارانه و معیشتیم ک واسه پسرمه بعد ایناام جمع میشه اگه نیاز نداشته باشم هرچندماه میرم رب سکه و نیم میگیرم.لباسم پارسال خرید کردم دیگه کرونا ک بود زیاد پوشیده نشد چون س تا خریده بودم فقط سوییتشو پوشیدم اما امسال خریدی ندارم انچنان.من کلا از بچگی اهل پس انداز بودم اونموقع با قلکالان ایجوری.تو اگه نمیتونی جلوی خودتو بگیری ی کارت بگیر رمز دومم براش نگیر پولتو بریز اونتو کارتتو اگه خودت نمیتونی نگهداری بده مادری کسی واست نگهداره من الان تا پولام جمع شه میریزم تو کارت مادرم

من یک سوم پولی دستم باشه پس انداز بقیه خرج میکنم‌ بعدچندماه اون‌یک‌سوم های که جمع کردم یه تیکه طلا ...

اهان اینم خوبه هم پول دارم برای خرج کردن هم پس انداز میشه