2733
2734

من الان تقریبا۷ماهه زایمان کردم‌.اولا خیلی دپرس بودم‌ به نظرخودم خوب شدم.ولی الان‌انگار همش خستم بی حوصلم‌اصلا حوصله هیییچکارو هیچکسو ندارم حتی شوهرم.

واقعا همه کاراش انگار عذابم میده.بااین کرونام که بدتر نمیتونیم یه مسافرت بریم.نمیتونیم رستوران بریم هیییچی فقط خونه مامان باباها.یا با ماشین بریم دور بزنیم‌که اونم بیشتر اذیتم.

من دختری بودم‌که مدام دنبال یه بهونه برا بیرون‌بودم ولی حالا...هیییچی.نکنه افسردگی گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی کارای خونه انجام‌نمیدم میبینم سرامیکا لک داده و‌کثیفه‌ولی اصلا حال ندادم تمیز کنم.همیشه سینگم ظرف داده.من اصلااا قبلا اینجوری نبودم

اعتماد به نفسم خیییلی اومده پایین خیلی

2731

الان تو این اوضاع نابسامان همه همینن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

عزیزان من سر درد دارم هر روز الان رفتم دکتر حالم خوب نیس برام صلوات بفرستین سرم خوب شم حاجت روا شین 

دعا کنید ازمون قبول شم 😘حاجت روا شین دوستان

عوض نشید تعویض میشید
الان تو این اوضاع نابسامان همه همینن

بابا میریم با ماشین دور بزنیم‌میبینم مردم همینجور تو خیابونا ریختن تو رستورانا ولی ما هیچی.نه که شوهرم نخوادا من میگم نه وگرنه اون بیچاره که همش میگه بیا بریم

2738
آخه الان ۷ماه گذشته

من‌خواهرم بعد تایکسال داشت‌ خودتوسرگرم کن خواهرم باشیرینی پزی سرگرم مبشد

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
ربطی به زایمان نداره. فقط خسته ای.به یکی نیاز داری بیاد و با روحیه ی بالای خودش بهت روحیه بده. انگیز ...

شاید آخه کی؟

شوهرم‌که همش سرکاره وقتیم میاد خستس تقریبا بعدم من خیلی حوصله حرف زدن ندارم باهاش.چون هرحرفی میزنم میگه غرزدی گیردادی

شاید آخه کی؟ شوهرم‌که همش سرکاره وقتیم میاد خستس تقریبا بعدم من خیلی حوصله حرف زدن ندارم باهاش.چون ...

یکی غیر از خانواده ها. مثلا من کنار دختردایی هام حالم خیلی بهتر میشه. وقتی حوصله ندارم به شوهرم میگم منو ببر خونه ی داییم. 

2706