2737
2734
دوقلو🎈

من سه روز قبل موعد دوهزار بود و يدونست😐

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مبارکه عزیزم😍https://www.ninisite.com/discussion/topic/5175228/دورهمی-مامانای-خرداد۱۴۰۰

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
منم زیادبود و یدونه😁شماجنسیت چیه؟

من هنوز سونو ان تي هم ندادم🤣🤣تازه دوماهمه

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

من دقیقا روز پریودم بتام 2211 بود که منشی دکترم پرسید دوقلو بارداری،چقدر ذوق کردم اما بچه ام یه گل پسر از آب در اومد،البته جریان چهار سال پیشه،حالا چند ماهه تو اقدامم اما هنوز خبری نیست،امروز فردا دوباره وقت پریود شدنمه،نمی دونم چیکار کنم😞

2706