2733
2734
من هفت نفربرام فال گرفتن همشون ی چیزگفته بودن ولی این یکی بهم برخلافشون گف 

منم گرفتم عالی بود همکارمم گرفت برادرش پارسال از خونه رفته بود بدون هیچ خبری همه گفتن مرده بهشون 

اما این گفت زنده س عقد کرده ومیاد جالبه ده روز پیش اومد باهمون دختری که بخاطرش رفته بود

منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گرفتم عالی بود همکارمم گرفت برادرش پارسال از خونه رفته بود بدون هیچ خبری همه گفتن مرده بهشون&nbs ...

پول داده بودبهش؟

من بدون هزینه یبارتک نیت گرفتم پیشش

خیلی ناامیدم کرد

2728
پول داده بودبهش؟ من بدون هزینه یبارتک نیت گرفتم پیشش خیلی ناامیدم کرد

من خودم اول تک نیت زدم بعد کامل گرفتم . ببین منم ناامید کرد درباره ارث پدرم بود گفت از دستت میره بهت نمیدن الان که ۴ ماه گذشته واقعا از دستم رفت برادرام بردن همه رو .ولی این دوستم گفت برادرت میاد ونمرده زندس 

پول داده بودبهش؟ من بدون هزینه یبارتک نیت گرفتم پیشش خیلی ناامیدم کرد

منظورم اینه فکر نکنم  کسی پولی بگیره امیدوارش کنه وپول نده امیدوار نکنه من این برداشت رو از فالاش کردم اما تک نیت کلا همه چیزو نشون نمیده 

منظورم اینه فکر نکنم  کسی پولی بگیره امیدوارش کنه وپول نده امیدوار نکنه من این برداشت رو از فال ...

ب من گف ناامیدت میکنه شوهرت

درباره طلاق پرسیدم بودم

درصورتی ک اکثرفالگیراهم رایگان گرفته بودن ولی برگشت دیده بودن برام

دیگ نمیدونم حرف کدوم راسته الله واعلم

2738

من ی بار تو عمرم جوگیر شدم

فال ت  ا رو.  ت برام گرفت ی خانم

از بس تعریفشو دادن منم وسوسه شدم

کلا از چیزایی ک گفت شاید۵درصد درست بود بقیش هم دروغ بود

تازه نامیدم کرد

گفت بختت بستس

من ی بار تو عمرم جوگیر شدم فال ت  ا رو.  ت برام گرفت ی خانم از بس تعریفشو دادن منم وسوسه ...

منم خیلی پول دادم اخرش به قول شما ده درصدم درست نبودن 

2706