2733
2739
عنوان

کرونا و مسافرت

98 بازدید | 14 پست

سلام یعنی خجالت نمیکشید تو این وضع که میگن فوق قرمز رفتین مسافرت آخه جون خودتون به جهنم ماها که تو قرنطینه هستیم و گرفتار این مشگل شدیم چه گناهی کردیم خجالت هم خوب چیزیه بخدا

ماهم خونه ایم همه فامیلامون رفتن مسافرت همشم عکس و استوری میذارن 

واقعا گناه ما چیه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چطور تا الان قرنطینه ای ؟  دفاع نمیکنم واسه مسافرتا . مگه میشه از بهمن یعنی جایی نرفتی ؟ ...

چون که عزیزم باردارم آخه انقدر دور از جون مردم ما نفهمن دیگه آدم مگه با جون خودش بازی میکنه جون بقیه کشک جون خودشون چی حالا اگر نرن میمیرن

2738
چون که عزیزم باردارم آخه انقدر دور از جون مردم ما نفهمن دیگه آدم مگه با جون خودش بازی میکنه جون بقیه ...

نه من مسافرتو تایید نمیکنم که . میگم اخه هممون مجبوریم بالاخره بریم بیرون . قرنطینه نمیشه که اخه

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
نه من مسافرتو تایید نمیکنم که . میگم اخه هممون مجبوریم بالاخره بریم بیرون . قرنطینه نمیشه که اخه

عزیزم بیرون رفتن من چیه میرم آزمایشگاه و سونو و دکتر مجبورم که برم بعد الان تو این دوران که خودش پر از استرس و همش تو خونم و شوهر بیچارم کرونا بگیره من تک و تنها بمونم آخه چقدر آدم ها خودخواهن

عزیزم بیرون رفتن من چیه میرم آزمایشگاه و سونو و دکتر مجبورم که برم بعد الان تو این دوران که خودش پر ...

عزیزم نگران نباش دیگه نمیشه کاری کرد واقعا بخدا توکل کن از شوهرتم فاصله بگیر تو خونه 

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
عزیزم نگران نباش دیگه نمیشه کاری کرد واقعا بخدا توکل کن از شوهرتم فاصله بگیر تو خونه 

اخه خدا هم از دست این بنده های بی عقل و بیشعورش کلافه شده پیش من نیست رفته یه جا دیگه خودشو قرنطینه کرده

2706