2733
2739
عنوان

بارداری خارج از رحم...

16817 بازدید | 23 پست
دوستان کسی بوده که بارداری خارج از رحم داشته باشه و با آمپول درمان شده باشه... یعنی که عملش نکرده باشن... من 6 هفته هستم که فهمیده خارج از رحمه...
سلام عزیزم
واقعا متاسفم گلم

توی سونو متوجه شدند ؟ یعنی زودتر چرا نفهمیدند ؟ با بتای ابنرمال که مشخص میشده !!!!
تو هم اتفاقی برات افتاده که برای همسر دوست شوهرم افتاد ، اون تو هفته هفت فهمیدند بارداره ، بتاش بالا بوده ولی ساک رو ندیدند ، دکترش اول بهش دارو داد که دفع بشه ، نشد واسه لاپراسکوپی هم گفت جنین بزرگ شده که فکر کنم تو هفته هشت بود که عمل کرد ....

گلم انشاءاله با دارو رفع بشه ، ولی اگه هنوز امکانش هست به دکترت بگو برات لاپرا کنه ، که شاید به عمل باز ختم نشه به امید خدا
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
خانمم نگران نباش در موردش جستجو کن تو گوگل بزن حاملگی خارج رحمی .خیلی راهنماییها هست که کمکت میکنه
باز هم مطمئن شو خارج رحمی است
به من هم اولش گفتن خارج رحمی است ولی نبود.
حتما سرچ کن
امیدوارم که زوتر خوب شی
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سومی جان ، اول بعد از زدن آمپولا بتات رو چک میکنند که ببینند رشد جنین متوقف شده (یعنی جنین بمیره ) ، وقتی مطمئن شدند چند روز صبر میکنند ببینند به خونریزی میافتی یا نه ، اگه انشاءاله بخواد دفع بشه که اونم بستگی به میزان رشد جنین داره ، با همون خونریزی دفع میشه ،
خانومی خوب اینا نشونه خوبیه ، گلم انشاءاله که داره دفع میشه مال خیلیا همینجوری دفع شده ......
استرس به خودت راه نده

انشاءاله که دفع میشه
2740
عزیزم بستگی داره جنین توی کجا تشکیل شده باشه که بدترین حالت لوله های فالوپ است اگر با خونریزی و امپول دفع نشه برات لاپاراسکوپی میکنه چون جنین 7 هفته ای رو با لاپارا خارج میکنن فقط خواهشا خواهشا پیش یک دکتر خوب برو که به لوله هات اسیب نزنه اگه دکترت خوب باشه اصلا جای نگرانی نیست
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)
سلام من اردیبهشت حاملگی خارج از رحم داشتم با 1000 مکافات که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه عمل شدم و لوله سمت چپم را از دست دادم هنوز که هنوزه حالم خوب نیست
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
سومی جون حاملگی خارج از رحم جایی برای دفع نداره چون داخل لوله هست وتنها راهش جراحیه اگه بهت امپول تزریق شده داروش باعث سق طنمیشه بلکه باعث از بین بردن بافت حاملگی میشه وکم کم جذب میشه منهم دوبار خارج از رحم حامله شدم وبار اول بیمارستان تحت نظر بودم ودوبار برام تزریق انجام شدذ ولی اثر نکرد یعنی جنین در حال رشد بود وبتام هرروز بالا میرفت که نهایتا بعداز 21 روز عمل شدم
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
از دوستای خوبم ممنونم که جوابمو دادن... امروز من نزدیک 10 روزه که لاپراسکوپی شدم... خوشبختانه لوله سالم مونده اما خیلی به درد بخورم نیست جون جنین با وجود آمپول رشد داشته و لوله رو بزرگ کرده بود... دکتر تا سه ماع استراحت داده وبعد از سه ماه باید شروع کنم برام دعا کنین

من دوبار خارج از رحم باردار شدم و هر دوبار چون اطلاعات داشتم و زود پیگیری کردم فهمیدم خارج از رحم و با متوترکسات خدا رو شکر تموم شد خیلی میترسم از بارداری.از یه طرف دلم بچه میخواد .