2737
2734

سلام بچه ها ميشه جواب این آزمایش رو واسم تفسیر کنید خواهش میکنم 😔😔😔

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
منم آزماش دارپ وقت دکترم ۲۱ اوم هست خیلی استرس دارم کسی هم نیست تفسیر کنه

😔😔😔

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم آزماش دارپ وقت دکترم ۲۱ اوم هست خیلی استرس دارم کسی هم نیست تفسیر کنه

پلی کیستیکی ویتامین  دی تم کمه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ویتامین د۳ پایینه

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2740
نمیدونم دکترت چی گفت

😔 😔 😔 کسی بلد نيس یعنی

😳😂اینکه مال مرده

مرده؟!؟!  فقط تشخیصم تو حلقم🤣😂😂🤣

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
😳😂اینکه مال مرده

بله  مال همسرمه 😔😔

پلی کیستیکی ویتامین  دی تم کمه

مال همسرمه ها 

2706