2737
2739
عنوان

اخرین شب بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6358 بازدید | 260 پست
راستی من انگار کمرم شکسته گفت عوارض کورتاژه و اینکه گفتم‌اموکسی کیم‌۱۰۰خوردم‌دوبسته...برام ازیتروم ...

داروهات بخور، کمرت هم با روغن سیاهدونه ماساژ بده و ببند

خوش آمدی دختر نازم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم رفتم دکتر

گفت چون یه سقط داشتی، هیچ آزمایشی نمیخواد بدی این ممکنه برا همه پیش بیاد 

فقط آزمایش برا شوهرم نوشت، گفت ممکنه شوهرت هم مشکلی نداشته باشه 

فقط فولیک اسید بخور، اذر پریود شذی میتونی اقدام کنی 

پاپ اسمیر هم ازم گرفت 

گفتم چکاب کلی نمیخواد؟ گفت نه چون سال 99 چکاب شذی هیچ مشکلی نداشتی 

خوش آمدی دختر نازم  
عزیزم منم رفتم دکتر گفت چون یه سقط داشتی، هیچ آزمایشی نمیخواد بدی این ممکنه برا همه پیش بیاد  ...

سلام

خب الحمدلله منم اواسط آذر میرم پاپ اسمیر و قند و دیابت میدم.

و اخر اذر انشالله اقدام.

سعی میکنم نرم دنبال ازمایش های عجیب غریب.

آزمایش برای اسپرم؟

2738

اسی کاش میگفتی چخبر چیشد دلبندم

😍😍

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
اسی کاش میگفتی چخبر چیشد دلبندم 😍😍

سلام عزیز.

حتما تو ذهنم هست یه پست بزارم با عنوان بعد سقطم چه اتفاقاتی افتاد.

امااا وقتی دوباره باردار شدم😊

رفتم آزمایش دادم دکتر ازمایش های سقط مکرر رو برام ننوشت،گفت برو استرس نداشته باش و سه ماه بعد(سه پریود) اقدام کن.

یه پاپ اسمیر باید بدم و ازمایش دیابت تیرویید و انشالله اول بهمن اقدام،دعام کنید⚘

یک ماه اول بصورت مستمر گریه کردم🤦‍♀️

اما اینکه دارم‌مقدمات بارداری بعدی رو اماده میکنم و مصرف گرمیجات و....

حالمو خیلی بهتر کرده...دیگه وقتی درموردش صحبت میکنم‌اشک نمیریزم .

من به رحمانیت خدا ایمان دارم و امیدوارم⚘😊

سلام عزیز. حتما تو ذهنم هست یه پست بزارم با عنوان بعد سقطم چه اتفاقاتی افتاد. امااا وقتی دوباره با ...

ایدختر فک کردم الان بارداری

چمیدونم حکمتی دازه همه کارا‌ش

انشاا... زووود سالم دامنت سبز سبز نیشه

اگ میهوای به دکترت بگو قرصت بده دوقلو شه ولی خیلی اعصابو نیرو و توان میخواد سخته

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2706