2733
2739
عنوان

اخرین شب بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6360 بازدید | 260 پست
وای که باتاپیکت دلم شکست سر سجاده نشسه ام دارم شبکه یکو نگاه میکنم امام رضا رو با توکل بر خدا واقا ا ...

دورت بگردم که اینقدر مهربونی

اتفاقا خودمم با چادر سر سجاده ام و امشب با حرم امام رضا بودم.

دوست خوبم تاپیکم برای اخر مهره،

۸روز بود جنین مرده بود و دکتر گفت میخوای صبر کن اما از نظر ما تمومه...بستری شدم و کورتاژ

از دی اقدامم و هنوز باردار نشدم.

امروز ۱۵اردیبهشت تاریخ زایمانم بود

خیلی ممنونم که با دعای خیرتون همراهیم میکنید.

خدا کریمه انشالله با خبر بارداریم بیام تگتون کنم🥰

بله اینا همش گمانه زنی بود اولین سونوگرافی گفت هماتوم خونرسانی جفت به جنین رو قطع کرده سونو دوم گ ...

منم هماتوم داشتم دوتا بزرگ و خونریزی تو هفته ی چهارم ،،هشتم و چهاردهم اما خدا خواست و بچم کنارمه خیلیا هماتوم داشتن و جذب شده با شیاف فکر میکنم  همون حرف دکترت درست بوده و نطفه ضعیف بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غصه نخور خانمی..من پسرمو تو ۲۸ هفتگی ازدست دادم.درست مثل شما روز قبلش که دکتر رفتم گفت ضربان نداره.. ...

الحمدلله

خدا حفظ کنه دخترتون رو

بعد از چه مدتی باردار شدید؟

من اخر مهر سقط کردم و از دی اقدامم...اما هنوز باردار نشدم.

میدونم از استرسمه...خدا کمک کنه بتونم اروم باشم و دوباره این لذت رو تجربه‌کنم

2728
الحمدلله خدا حفظ کنه دخترتون رو بعد از چه مدتی باردار شدید؟ من اخر مهر سقط کردم و از دی اقدامم... ...

ممنون.عزیزم من چند ماه بعد سقط اقدامی نداشتم.چون میگفتن بدن آمادگی نداره.ازاقدام تا بارداریم ۴ ماه طول کشید.شما هم عجله نکن،فقط همون حرف خودت استرس نداشته باش بقیه اش دست خداست.ان شاءالله بحق این شب یه فرزند سالم و صالح خدا نصیبت کنه گلم..امید داشته باش.

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
خدای من.... الحمدلله که الان بچه دارید،چقدر خوشحالم. تلخی سقط هاتون فراموش شده؟ میخوام بدونم روزی ...

ببین فراموش نشدن کمرنگ شدن وقتی به عقب نگامیکنم خیلی خسته وکوفته میشم ۹سال بیمارستان ومطباروگشتم 

ولی بازم خداروشکربلاخره به نتیجه رسیدم 

توکل کن به خدا واصلا خسته نشو 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی من نتونستم صبر کنم،یه چیزی توی دلم گفت که شروع کن.فقط یک و نیم ماه صبر کردم.

الان اقدام کردی؟

یدوفولیک و ویتامین هاتو بخور خیلی هم خوب.

تو همین تاپیک خانومی بود که بعد ۴۰روز حامله شده بود ولی حسابی به خودش و همسرش رسیده بود🥰

تازه میگن تو مقالات خارجی نوشته شده بیشتر از دوماه صبر نکنید...

انشالله باهم زود باردار بشیم😊

2738
منم هماتوم داشتم دوتا بزرگ و خونریزی تو هفته ی چهارم ،،هشتم و چهاردهم اما خدا خواست و بچم کنارمه خیل ...

میدونی من میگم خدا بخواد میمونه...هرکار کنی میمیونه،

اما امان از وقتی که نخواد بمونه هرکار کنی نمیمونه!

الحمدلله که بارداریتون به ثمر نشسته،

برای منم دعا کنید😘

میدونی من میگم خدا بخواد میمونه...هرکار کنی میمیونه، اما امان از وقتی که نخواد بمونه هرکار کنی نمیم ...

الهی ب امید خدا ازته تههههه قلبم برات دعا میکنم که بزودی مادر شی و بچتو در آغوش بکشی  ایمان دارم که اون روز نزدیکه

الان اقدام کردی؟ یدوفولیک و ویتامین هاتو بخور خیلی هم خوب. تو همین تاپیک خانومی بود که بعد ۴۰روز ح ...

آره شروع کردم من دوم سوم فروردین سقط داشتم از همون روز دقیقا دارم اسید فولیک مولتی ویتامین زینک و ...میخورم.پریود این دفعمم خیلی طبیعی بود مثل قبلنا،حس میکنم آمادگیشو دارم

چون من بتام کم بود ۳۰۰بود و هم اینکه نه داخل رحم نه خارج هیچی دیده نشد خیلی کوچولو بوده خیلی.فقط بتام اومد پایین و خونریزی کردم گفتن لابد سقط شده.برا همین دیگه حس کردم ۴۵ روز کافیه برای استراحتم.

ممنون عزیزم انشالله این ماه همه بادست پر برن از مهمونی خدا❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
ممنون.عزیزم من چند ماه بعد سقط اقدامی نداشتم.چون میگفتن بدن آمادگی نداره.ازاقدام تا بارداریم ۴ ماه ط ...

آمین

خودم روی ضریح امیرالمومنین اسم مرتضی رو دیدم و دلم‌رفت.

انشالله خدا تو روزی امسالم یه اقا مرتضی بنویسه😊

اوووممم اره من ۳ماه صبر کردم...الان فکر کنم ۳یا۴ماهه اقدام‌کردم...

فکر میکردم ۱۵اردیبهشت تاریخ زایمانم برسه و حامله نباشم میمیرم!

اما زنده ام هیچ،حالمم به لطف این‌شبهای عزیز خوبه و امیدوارم

ببین فراموش نشدن کمرنگ شدن وقتی به عقب نگامیکنم خیلی خسته وکوفته میشم ۹سال بیمارستان ومطباروگشتم&nbs ...

انشالله دومی‌رو خیلی راحت باردار بشید🌷

آره‌وقتی به ثمر میشینه حالت خوب میشه خستگی راه کمرنگ میشه....