2726
عنوان

اخرین شب بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6336 بازدید | 260 پست

عزیزم من فروردین سقط داشتم،غصه نخور بالاخره ماهم مامان میشیم❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

نمیدونم چی بگم باتمام وجود حالت رو درک میکنم واز خدا بهترینهارو برات میخ ام 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹هفته ودو روز

عزیزم درکت میکنم فکرشوکن من ۴بارسقط کردم ۳تا۳ماهه یکیم ۶ماهه امیدتوازدست نده خداخودش صلاحمونومیدونه الان بچم ۱۰ماهشه انشاالله دامن توهم سبزشه بحق این شب عزیز 

2728

وای که باتاپیکت دلم شکست سر سجاده نشسه ام دارم شبکه یکو نگاه میکنم امام رضا رو با توکل بر خدا واقا امام رضا هرچی خیره سر راهت باشه و قلب نی نی تو فردا بزنه و واست سالم و صالح وخادم امیرالمومنین به دنیا بیادو خادم اقا بشه فردا بهمون خبر بده توکلتو برخدا کن 

عزیزم من فروردین سقط داشتم،غصه نخور بالاخره ماهم مامان میشیم❤

تاپیکم برای اخر مهره،خیلی متاسفم که شما هم این غم رو تجربه کردید.

این درد بی ثمر رو...

انشالله بعد سه پریود باردار بشید😊

من از دی اقدامم رو شروع کردم اما نمیدونم چرا هنوز باردار نشدم.شاید بخاطر استرس بیش از حدم بوده

نمیدونم

اما امروز تاریخ زایمانم بود🙁

غصه نخور خانمی..من پسرمو تو ۲۸ هفتگی ازدست دادم.درست مثل شما روز قبلش که دکتر رفتم گفت ضربان نداره..خیلی اون روزها داغون بودم ولی خوب حکمت خداگاهی خلاف آرزوهای ماست..بازم مامان میشی عزیزم به زودی ان شاءالله.من بعد اون پسرم یه دختر خدا بهم داد الان ۴ سالشه..

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
من تا دو سه ماه به دوستانم و اطرافیان دورم نگفتم سقط کردم،دل سوزیشون...قضاوت هاشون..بیشتر روحم رو می ...

آخخخخخی چقدر سختی کشیدی ولی من به ساعت نکشید که همه فهمیدن انقدر که هر روز زنگ میزدم و حال و احوال میکردن نمیشد نگم خانواده خودم و شوهرم فقط میدونن و به کسی دیگه نگفتم البته اصلا هم برام مهم نیست ولی همین زنگ زدن ها و به هرکی توضیح دادن واقعا آدم و میرنجونه

واقعا امیدوارم تو این شب عزیز خدا دامن همه کسایی که مثل من و شما زجر کشیدن و. غصه خوردن و دوباره سبز کنه🙏

انشالله یه حق این شب عزیز شماهم بزودی دامنت سبز بشه عزیزم. این‌لذت رو تجربه کنیم هممون.

چند وقتت بود که سقط شد؟؟

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
عزیزم درکت میکنم فکرشوکن من ۴بارسقط کردم ۳تا۳ماهه یکیم ۶ماهه امیدتوازدست نده خداخودش صلاحمونومیدونه ...

خدای من....

الحمدلله که الان بچه دارید،چقدر خوشحالم.

تلخی سقط هاتون فراموش شده؟

میخوام بدونم روزی میرسه که به یادشون بغض نکنیم.

اره منم تسلیمم به حکمت خدا.

خودش برام بخواد بزودی

تاپیکم برای اخر مهره،خیلی متاسفم که شما هم این غم رو تجربه کردید. این درد بی ثمر رو... انشالله بعد ...

ولی من نتونستم صبر کنم،یه چیزی توی دلم گفت که شروع کن.فقط یک و نیم ماه صبر کردم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
عزیزم منظورت از لخته‌ی خون هماتوم هست؟

بله

اینا همش گمانه زنی بود

اولین سونوگرافی گفت هماتوم خونرسانی جفت به جنین رو قطع کرده

سونو دوم گفت نه‌شاید جنین ۸روزه مرده باعث این لخته خون شده و از اول لخته خونی نبوده و بر حسب اتفاق ایست قلبی کرده.

دکترمم نظرش این بود نطفه ضعیف بوده و مشکل کروموزمی داشته و بهتر اینکه تو هفته های اول از دست بدیش...

عزیزم قلبش ایستاده بود سونو ها و غربالگری ها همه سالم بود ولی یه بار که برای تعین جنسیت رفتم گفت ای ...

ای کاش میرفتی که خدایی نکرده  تو بارداری های بعدیت مشکل پیش نیاد

2706