2737
2734
عنوان

مراقبت از پوست

2296 بازدید | 131 پست

سلام دوستان

من به تازگی عضو سایت شدم. راستش چون مراقبت از پوستم و کلا ظاهرم همیشه خیلی برام مهم بوده همیشه در مورد راهکارای مراقبت از پوست تو اینترنت خیلی جستجو میکردم. در مورد روش های مختلف خونگی یا غیر خونگی اما طبیعی مراقبت از زیبایی. و یکی از جاهایی که همیشه بازخورد یه روش یا یه محصولو توش پیدا میکردم همین نی نی سایته. حالا دیگه در این زمینه کوه تجربه شدم😁 و تصمیم گرفتم عضو بشم و اونارو به اشتراک بذارم. کساییکه دوست دارن استفاده کنن دستا بالا😉

الآن تو این تاپیک یه سری توصیه های کلی دارم و چند تام محصول که خودم استفاده کردمو خوب بوده بهتون معرفی میکنم امیدوارم به دردتون بخوره😉

عالیه من عاشق اینجور تاپیکام 🧡😍

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
2706