2733
2739
عنوان

سردرگمی در انتخاب پزشک در اهواز

1458 بازدید | 14 پست

سلام به دوستان ممنون میشوم تجربیات و  راهنمایی هاتون رو در اختیارم بگذاریید.مادرم دو سال پیش بعد از یک سرماخوردگی شدید و تب بالا با esr بالا که به ۱۱۵ رسیده بود و دچار مشکل ریه و ضعف ووو شدن.انواع پزشک بردیم..کلی ازمایش و اینا...الان در نهایت زیر نظر دکتر علی احسان پور موندن.esrپایین اومده ولی مشکل تیرویید کم کار داشتند که دکتر عطالله حسینی دوز قرص اشتباه دادن و هورمون tshبه ۰/۰۱۲رسید .دکتر غدد رفتیم دکتر صداقت الان گفتن لووتیروکسین رو هر روز یکی مصرف کنه جز ۵شنبه و جمعه...اسکن هسته ای هم داده خوب بود.ازمایشات روماتیسم داده..کمبود ویتامین دی داره گویا .الان دکتر روماتولوژیست معرفی شدیم خانم الهام رجایی...ضد و نقیض در موردشون میشنوم...پاشون یه خورده ورم داره و بی حالند.دیگه موندم کجا ببرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اهوازم اما واقعا دکتر نمیشناسم که بهت معرفی کنم امیدوارم هرچه سریعتر مامانت خوب بشه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
شاید مشکل از اعصابشونه

انسان بسیار ارام و خونسردی هستند..الحمدلله زندگی بی مشکل و نسبتا خوب و ارامی داریم.ما چهار بچه هم پروانه وار گردش میگردیم...منتها بسیار کم تحرک شدن ..با اینکه پر کار بودن و الان با کمی سر پا بودن هلاک میشن و پا ورم میکنن...جسما زود بیمار میشن جدیدا

من اهوازم اما واقعا دکتر نمیشناسم که بهت معرفی کنم امیدوارم هرچه سریعتر مامانت خوب بشه 

ممنونم خواهری....بدبختی اهواز واقعا پزشک خوب نداره.همه میگن ببرید تهران....هر پزشکی دیگری رو رد میکنه...الان دکتر احسان پور خ خوش اخلاق و کاربلدن ..شکر خدا گفت سرطان منتفیه ...من این دو سال واقعا پیر شدم..مدام استرسشون رو دارم ...

ممنونم خواهری....بدبختی اهواز واقعا پزشک خوب نداره.همه میگن ببرید تهران....هر پزشکی دیگری رو رد میکن ...

وقیقا همینطوره ایشالا مادرت هزاران سال سایه شون مستدام باشه مادر من یک بیماری نادر گرفت اهواز دیر تشخیص دادن تا بردیم اصفهان دیر شده بود و از دستش دادیم. اگر امکانش رو دارید ببرید تهران یا شیراز با اصفهان گلم 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2740
وقیقا همینطوره ایشالا مادرت هزاران سال سایه شون مستدام باشه مادر من یک بیماری نادر گرفت اهواز دیر تش ...

ای جانم عزیزم....وای از دست اینا..روحشون شاد و دل تون اروم...والله میترسم باز همین سرگردانی باشه ..خیلی ها میگن بریید تهران.ولی خب نمی دونم از کجا شروع کنم و چی بگم..حتی یه خلاصه پرونده ندارم..کلی ازمایش و عکس و اینا رو هر دفعه کول میکنیم و میریم یه دکتر و روز نو روزی از نو...یه پا عطار شدم تو این مدت  بس که تحقیق کردم 

ای جانم عزیزم....وای از دست اینا..روحشون شاد و دل تون اروم...والله میترسم باز همین سرگردانی باشه ..خ ...

اصلا مهم نیست ب نظر من ی دکتر خوب توی تهران پیدا کتید و برید پیشش پرونده باز کنید اول از همه هموببرید دکتر داخلی چون دکتر داخلی میتونه دقیق بهرشما بگه ک ببرید پیش چه تخصصی 

والا مشکل خون داشتم آزمایش مغز استخوان دادم ودیشب دکترم جواب رو بهم داد آزمایش‌م خوب بود خدا خیرش بده کارش عالی پیشنهاد میدم اگر مشکلی دارید حتما پیش ایشون برید کارش عالی اول خدا بعد دکتر احسان پور کارش حرف نداره از همینجا ازشون خیلی خیلی تشکر میکنم خدا خیرتون بده

ممنونم....فک کنم در نهایت همین کار رو بکنیم

عزیزم ساعت کار دکتر رجایی عصر هست یا صبح؟

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀