2737
2734

الهی به حق خانم فاطمه زهرا دامن تموم منتظرا سبز بشه وانشاا...بزودی زودهمه و همه خصوصا کسایی که تنبلی تخمدان دارن نتیجه بگیرن.الهی امین

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

انشاا...بزودی همه منتظرا ببینن

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@۳۶خداجون

انشالله به حق امام حسین یه نی نی سالم تو دامت سبز بشه.تو هم برای من دعا کن من باردارم دعا کن بچم صحی ...

عزیز دلم انشالله حاجتروا شی

انشالله فندوقتم صحیح و سالم میاد بغلت❤

2740
مبارکه عزیززززززممممم ....برای منم دعا کن ...چن وقت اقدام بودی؟دارو استفاده کردی؟

الهی همه منتظراخصوصا  پلی کیستیکا زودترمادربشن.یکساله دکترمیرم اولین اقدامم با hcjبود اونم ایرانیش

مبارکت باشه عزیزم برا منم دعا کن باز خدا نی نی بده بهم

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
بله مبارک باشه منم یک منتظر دل شکسته هم دعام کنید 

انشاا...بزودی زود مامان میشی دعاتون کردم هممممتونو امروز وقتی ج ازمایشو گرفتم

2706