2737
2739
عنوان

تو خواستگاری چه سوال هایی بپرسیم؟

976 بازدید | 15 پست

من تعداد خواستگارام زیاده ولی وقتی میان هرچی فکر میکنم نمیدونم چه چیزایی باید جلسه اول بپرسم و چطوری صحبت کنم که مشتاق بشن و جلسه بعد دوباره بیان؛لطفا کمک کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اونایی ک نمیخای بده نی نی سایتی ها ما هم راهنماییت میکنیم چی بپرسی

والا بخدا😂😂😂

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘

خواستگاری در این حد سنتی که تو خواستگاری تازه بخوام سوال بپرسم نداشتم

ولی از برنامه های آیندش و اعتقادات مذهبیش بپرس حتما

و اینکه از همسر آیندش چه انتظاراتی داره

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

از سن شغل اصالت شهرش بپرس اعتقادات عقایدش اینکه نظرش در مورد پوشش همسر آینده رفت و آمداش نظرش چیه از اینکه تو سال به نظرش چه قدر باید خرج لباس شه خونه مستاجری میره یا داره آداب معاشرت با فامیل و اطرافیان نظرش تا چه حدود خوبه چه قدر حرف اطرافیان براش مهمه و چیزایی که برا خودت مهمه اینا رو بپرس هیچ چیز و به بعد موکول نکن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706