2737
2739
عنوان

بنظر شما کرونا دارم

66 بازدید | 6 پست

سلام دوستان ی هفته ای میشه صدام گرفته اس و چند روز پیشم لرز داشتم یکمم سرم درد میکنه حس چشایی و بویایی هم کم شده ممکن کرونا باشه یا سرماخوردگی

تا کامل حس بویایی چشاییت نرفته مطمعن نییت ولی الان وضعیت طوریه با یکم علائم باید رعایت کنی منظورم برا تماس با بقیه واستا چند تا راهکار بدم بت

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دمنوش اویشن زنجبیل دم کن بخور تا میتونی، داروی امام کاظم علیه السلام الان باید زمستانه شو بگیری، بوخور پیاز و اویشن توش نمکم بریز تو قابلمه قشنگ عمیق نفس بکش 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂