2733
2734
عنوان

😏جاری😏بیاید دیگه

1399 بازدید | 96 پست

یه هفتس عمل کردم هیچکدومشون یه زنگ نزدن بپرسن خوبی یا نه خیلی خوبیم باهما ولی اصلا تماس نداریم یعنی فقط خونه‌ی پدرشوهرم همو میبینیم یا بعضی موقع ها دعوت کنیم 

که بزرگه کلن خیلی کم میاد حتی خونه‌ی پدرشوهرم ولی منو و وسطیه زیاد میریم خونه‌ی پدرشوهرم اونجا میبینیم 

ومیدونستن عمل دارم

بنظرتون چطور بهشون یه تیکه بندازم بعدا که دیدمشون😪😪

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستای عزیزم میشه برای حاجت من یه صلوات بفرستید.ممنونم 🌷❣😘🥰❤

عزیزم فرستادم برات دم اذانی ایشالا حاجت روا بشی

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗

بیخیال.تماس میگرفتن لطف میکردن، نگرفتن هم بیخیال. تیکه بندازی خودتو کوچیک کردی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بی خیال  شما چرا برای هر چیزی می خواهید به هم تیکه بندازید!!   نهایتش اونم حالش بد بود نرو عیادتش!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2738

ننداز گلم.دوری و دوستی.ول کن.مام مثل شماییم اصلا باهم در ارتباط نیستیم  ولی همو میبینیم خیلی خوبیم.جاری بزرگم که تازه اومده بود خیلی هی میخواست سر از زندگی و کار من در بیاره من محلش ندادم فهمید نمیخوام دم پرش بشم اونم دیگه پیام نمیده زنگ نمسزنه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706