2733
2739
میخوام بدونم تا حالا تنبیه هاتون چطور بوده؟ مثلا شدیدترینش یا اسونترینش؟ من کلا با تنبیه مخالفم ولی شوهرم نه و بینهایت روی پسرم حساسم وقتی شوهرم دعواش میکنه یا بعضی مواقع تنبیه بدنی البته نه شدید ولی با همونم مخالفم پابه پای بچم گریه میکنم و خیلی حالم بد میشه میخوام بدونم تنبیه بچه ها تو خونواده هدی مختلف چجوریه درضمن پسرم نزدیک شش سالشه
من بچه ندارم اما خودم از طرف پدر و مادرم هیچ وقت تنبیه نشدم حتی وقتی بدترین اشتباها رو میکردم بزرگترین تنبیه مامانم این بود که باهام قهر میکرد هر جی میرفتم سمتش نگام نمیکرد منم غصه میخوردم و سعی میکردم دیگه اون کارو تکرار نکنم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو بچگیتون تنبیه ها چطور بوده و چه اثری روتون داشته؟ من مامانم رو درسمون خیلی حساس بود و کتک هم میزد وکلا تا الانم ازش حساب میبرم ولی بابت کتکاش ناراحت نیستم اصلا
پسر منم شش سالشه.تنبیهش محروم کردنشه از چیزهایی که دوست داره.مثلا تلوزیونو خاموش میکنم یا تبلتش رو برمیدارم.اونم بلافاصله عذرخواهی میکنه و معمولا دیگه تگرار نمیکنه چون میدونه من برخورد میکنم باهاش.البته این موارد خیلی کم اتفاق میوفته
برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
2738
و یه چیزی بگم لطفا تعریف از خود به حساب نیارین خوشکلا من و برادرم هرگز تنبیه بدنی نشدیم هیچوقت اما نوع رفتار و کردار و تربیت و حتی هوش و ذکاوت و تحصیلاتمون توی فامیل زبانزده
و من حتما از این شیوه برای تربیت بچه هامم استفاده میکنم چون تنبیه بدنی همیشه عکس جواب میده باعث میشه بچه سرخورده و پر از عقده بشه
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
من خودمم خیلی خیلی کم متوسل به تنبیه میشم وبیشتر واسه مدت کوتاه محرومش میکنم خیلی وقتا هم فقط تهدید میکنم که میخنده و بوسم میکنه و میگه مامان تو یادت میره .... خخخخ
2706