2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503958 بازدید | 60425 پست
بچه ها وزن بچه هاتون تو دوماه چقدر بوده

نسبت به وزن تولد باید زیاد بشه

وزن تولد دخترمن۳۲۰۰دوماهگی۴۸۰۰

ماهی ۸۰۰ اضافه کرده

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بچه ها وزن بچه هاتون تو دوماه چقدر بوده

وزن ۶.۵۰۰

تولد۳

قد۶۰

تولد۵۰

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
مادرا برای مادرم دعا کنید یه غده شبه سرطانی تو ریه اش داره دیروز ام ار ای رنگی از کل شکم داده جوابش ...

ان شالله مشکلی نباشه و به خیر بگذره

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

راستی پسر من چند شبه حدودا ۶ و ۷ساعت کلا شیر نمیخوره میخوابه هرچی هم بهش شیر میدم دهنشو سفت میگیره نمیخوره ☹هرچی بیدارش میکنم رست و صورتشو میشورم گریه میکنه ولی نمیخوره بعد دسشوییشم دیگ نمیکنه تا نصف روز نمیدونم چیکار کنم مامانمم میگه گشنش باشه میخوره 

2740
ایا بعد جراحی دکتر گفت شیرتو بدوش بریز دور یا نه؟من دیروز عکس انداختم شنبه برم عصب کشی موندم امپول ب ...

نه گفت مشکلی نداره منم دیروز عکس گرفتم جراحی کردم 

فک نکنم مشکل داشته باشه

سلام دوستان پسرم مشکوک به کرونا س الان بیمارستان بستری خواهش میکنم براش دعا کنید اسمش رادین

عزیزم حال مسرت چطوره؟منم شوهر و مادرشوهرم کرونا گرفتن از بچهام میترسم خدایا خودت کمکمون کن 

واسمون دعا کنین دوستان

♥️
عزیزم حال مسرت چطوره؟منم شوهر و مادرشوهرم کرونا گرفتن از بچهام میترسم خدایا خودت کمکمون کن  ...

عزیزم پسرم رفت کما امروز کم کم هوشیاری ش رو به دست اورد یه بیمارستان نمیه خصوصی هست شبی یک میلیون من شوهرم خودم کرونا گرفتیم بچه‌ بیچاره رو نابود کردیم هزارتا بلا سرش اوردن حتی نمیزارن شیرش بدم

❤خدایا مواظب پسرم باش 
2706