2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503850 بازدید | 60425 پست
اره صورتیه بایدم تو یخچال نگهش دارم.دکترم گف کیسه ابت چیزیش نمیشه.فقط یادم رفت بپرسم یوقت بچم خدایی ...

مطمئن باش هیچ مشکلی بوجود نمیاد الکی استرس نده به خودت ...یه دوستی تویه تاپیک دیگه میگفت تمام طول بارداریم با استرس وگریه گذشت الان که بچمو نگاه میکنم میگم حیف ازبارداریم لذت نبردم ...شماهم  حساس نباش همه چی به خوشی میگذره و  دخمل خوشگل ترازخودت به سلامتی دنیا میاد 🥰

مطمئن باش هیچ مشکلی بوجود نمیاد الکی استرس نده به خودت ...یه دوستی تویه تاپیک دیگه میگفت تمام طول با ...

خخخخ دختر خوشگل تر از خودتو خوب گفتی😂😂مرسی عزیزم 

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس منم طبیعیه ازش یه تست عفونت گرفتن میگفت نباید مثبت باشه.دکتر شما چیزی نگفت بهت؟

دکتر ی هفته پیش معاینه کرد کفت عفونت نداری.پریشب پیش ماما خودم معاینه شدم گفت ی خورده عفونت واژن داری

دکتر ی هفته پیش معاینه کرد کفت عفونت نداری.پریشب پیش ماما خودم معاینه شدم گفت ی خورده عفونت واژن دار ...

اگر میتونی ب دکترت بگو یچی بده خوب بشی 

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
2731
سلام عزیزم نمیدونم انگار نه خودم بلدم بگیرم نه رادین بلده بزنه خیلی هم من هم باباش میذاریم رو شونم ...

ممنون عزیزم نورا هم خوبه خدا رو شکر ....آقا رادین کوچولو رو از طرف من ببوسش خدا حفظش کنه .....وای هر بار بعد شیر دادن سعی کن اروغش رو بگیر شده نیم ساعت تو بغلت هم باشه

2738
مطمئن باش هیچ مشکلی بوجود نمیاد الکی استرس نده به خودت ...یه دوستی تویه تاپیک دیگه میگفت تمام طول با ...

درسته ،من خیلی تو بارداری استرس کشیدم اصلا لذت نبردم که هیچ فقط میخاستم تموم بشه بارداریم،الان با خودم میگم نه ماه بارداری من زندگی نکردم فقط استرس کشیدم برعکس تا اخر بارداری هم عفونت داشتم خداروشکر اون مرحله تموم شد والان مرحله دیگه   

به وقت تولد دوقلوها  
من امروز به شوهرم گفتم افسردگی بعد زایمان بگیرم چیکار می‌کنی؟؟!گفت اونو فقط پولدارا میگیرن ما نمی‌گی ...

من اوایل که دخترم اروم بود یکم افسردگی گرفتم بعد که بی خوابی های شبانه شروع شد وخستگی زیاد کلا افسردگی فراموش شد  

به وقت تولد دوقلوها  

مامانايي كه بچه هاشون با وزن زير ٣ كيلو به دنيا اومدن الان نيني وزن گرفته ميشه راحت بغلش كرد؟ بچه من كوچولوعه با اينكه ٢٥ روزه س همش استرس دارم برا شستنش حمومش،اروغ گرفتن و...

خدايا تمام اميد من تويي.. فقط از تو ميخوام...
م همین که میخوابونم تو سینم چند تا از پشت میزنم اروم زودی  آروغ میزنه

يعني چه جوري روي سينه من يا ميزارم روي شونه ام كه اونم چون كوچيكه همش ميترسم يا ميزارم روي پام

خدايا تمام اميد من تويي.. فقط از تو ميخوام...
بچه‌ها شوهرم سر خواهر و مادر ش منو نی نی رو از خونه انداخت بیرون گفته طلاقت میدم خواهش میکنم برام دع ...

ای خدااا چرا مردامون دیوانه شدن 

ما هم بعد زایمان دعوای خیلی بدی کردیم و هنوزم ادامه داره

نگران نباش عزیزم انشالله که سریع پشیمون میشه و میاد معذرت خواهی

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706