2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503866 بازدید | 60425 پست
عدد ان تی ۱.۰۴تو یازده هفته و چهارروز چطوره

از منم ۱.۷ بود

خوبه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من كلا استراحتم دعام كنين 

ان شاالله سر موقع به سلامتی زایمان میکنی،نگران نباش

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
اره عزیزم درد داشتم نوار قلب جنین و ضربانش هم خوب بود یه تست گرفت که گفت کیسه اب نیس اما ترشح داری ...

خوب خداروشکر که ان اس تی و کیسه آب خوب بودن

ترشحاتت از عفونته؟آخه ترشح تو بارداری طبیعیه

2731
خوب خداروشکر که ان اس تی و کیسه آب خوب بودن ترشحاتت از عفونته؟آخه ترشح تو بارداری طبیعیه

نه تازه ازمایش دادم اونم دو دفعه،اصن عفونت ندارم

اره عزیزم درد داشتم نوار قلب جنین و ضربانش هم خوب بود یه تست گرفت که گفت کیسه اب نیس اما ترشح داری ...

تست امینو شور درد داشت گل پری جون،منم همش استرس نشتی کیسه اب دارم اخه ترشحات ابکی منم زیاد شده

به وقت تولد دوقلوها  
2740
تست امینو شور درد داشت گل پری جون،منم همش استرس نشتی کیسه اب دارم اخه ترشحات ابکی منم زیاد شده

اره خیلی زیاد

نمیدونم همه جا همینجوری میگیرن که از من گرفتن

سلام

نازنین برو واسه عمل دیگه

نی نی هم زودتر بیاد دیگه😍

وزنشم ک خوبه

من جات بودم یه دقه هم صبر نمیکردم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
اولی کلی ترک داشتی الانم باز ترک خورد؟؟؟

اولی روغن زیتونم زدم ولی دیدم بازم داره ترک میخوره از بس شکمم باز شده بود برق میزد پوستم

این یکی هم همون ترک هاس که باز شده اونا به اندازه کافی زیاد بودن فک نکنم دیگه جایی برا جدیدا باشه

اولی روغن زیتونم زدم ولی دیدم بازم داره ترک میخوره از بس شکمم باز شده بود برق میزد پوستم این یکی هم ...

من اولی رو ترک داشتم اما نه خیلی زیاد،الانم خداروشکر نزدم جدید

سلام عزیزان 

نازنین جون ریسک نکن برو نی نی رو بدنیا بیار

من که فشارم بالا پایین میشه فک کنم زود بیاد نی نیم

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
منم همینجور میشم

سر پسر اولم کیسه آبم پاره شد واقعا اصلا قبلش اتفاق خاصی نیوفتاد ،رفتم دستشویی یهو حس کردم کلی آب داره ازم میاد و قطع نمیشه که رفتم بیمارستان

حالا ولی اینیکی قشنگ فشار میده سمت پایین واقعا حس میکنم الانه که مث اولی بشه

2706