2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503855 بازدید | 60425 پست
نمدونم یکی میگفت قدیمیه چه بدن کاش وقتی اسم و میگی نظر ندن بگن خوبه الان به ی بدبختی اسم پیدا کردم ...

خوب اگه اسم گذاشتی بعد گفتن خوب نیس چی🤕🤕بعدم سلیقه و نظر تو و شوهر جان مهمه؛بعدن انقد تلاش میکنید خوشبخت شه که اسمش بشع قشنگترین اسم دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان  صب بخیر کمردرد و شکم درد دارم مثله پریودی نیستا  میترسم زودتر از وقتش بیاد ...

منم امروز شکم درد دارم، الان اومدم اینجا بپرسم کسی مثل من هست، دیدم اینو نوشتی🤦🏻‍♀️

شکم درد و کمی کمر درده که گاهی میاد🤕

شماها هم اینجوری میشید بچه ها؟

منم امروز شکم درد دارم، الان اومدم اینجا بپرسم کسی مثل من هست، دیدم اینو نوشتی🤦🏻‍♀️ شکم درد و کمی ...

من پا تو ۳۰ هفته گذاشتم این دردو داشتم به دکترم گفتم گفت اگه منظم نباشه تا ۳ بار در روز طبیعی

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊
2731
منم امروز شکم درد دارم، الان اومدم اینجا بپرسم کسی مثل من هست، دیدم اینو نوشتی🤦🏻‍♀️ شکم درد و کمی ...

آره مریم جون منم گاهی اینجوری میشم مخصوصا وقتی کار میکنم.

و خدایی هست فراتر از حد تصّور...
اره؛قراره ایشالا ۶ ام برم برا سزارین؛ایشالا همه نی نی هامون صحیح و سلامت بدنیا بیان😍

ایشالله به سلامتی زایمان کنی، زایمان راحتی هم داشته باشی🙏🏻❤️

اینکه یک هفته و چندروز مونده خیلی هیجان انگیزه.

من پا تو ۳۰ هفته گذاشتم این دردو داشتم به دکترم گفتم گفت اگه منظم نباشه تا ۳ بار در روز طبیعی

مرسی جواب دادی فاطمه جون❤️

من اولین روزیه که این درد رو دارم، یه کم نگران شدم.

ولی منظم نیست، فاصله های زیادی هم داره.

منم بین پویان و پدرام موندم همه میگن پدرام قدیمیه ولی معنیش از پویان قشنگ تره نمیدونم کدومو بزارم

خوبی عزیزم؟

منکه فکر نمیکردم اینقد سخت باشه انتخاب اسم..

پرهام پویان پدرام همشون خوشگلن

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
2738
خوب اگه اسم گذاشتی بعد گفتن خوب نیس چی🤕🤕بعدم سلیقه و نظر تو و شوهر جان مهمه؛بعدن انقد تلاش میکنید ...

آره دیگه نظر منو شوهرم مهمه ولی وقتی بقیه میگن زشته آدم ی جوری میشه

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
چند روز پیش قبل از اینکه پریود بشم اومدم اینجا  گفتم دعا کنید مادر بشم منم  ولی همش الکی ...

گلم هرچی بهش فکر نکنی بیشتر به تاخیر میافته 

منم تقریبا ۳ سال منتظر بودم ماه اخر که دیگه اصلا بهش فکر نکردم و خودمو برای ای یو ای اماده کرده بودم بی بی چک مثبت شد 

بهش فکر نکن ارامش داشته باش ایشالله به زودی زودی نی نی دار میشی

چند روز پیش قبل از اینکه پریود بشم اومدم اینجا  گفتم دعا کنید مادر بشم منم  ولی همش الکی ...

انشالله به حق همین روزها زود مامان میشی، ولی خیلی بهش فکر نکن، تاثیر عکس داره.

اینجا هم اغلب بچه ها سابقه سقط و زایمان زودرس و ناباروری دارن، ولی بالاخره زمان مامان شدنش رسیده.

اینم بدون که زمانش دست تو نیست، حتی دقیقه و ثانیه‌‌اش هم مشخصه و زمانش که برسه مامان میشی❤️ 

خود من چند سال طول کشید تا باردار بشم.

اره عزیزم منم دارم شکم دردم خوب شده ولی کمرم همچنان درد میکنه

البته به نظرم طبیعیه دیگه من هفته۳۵هستم اخراش این دردا هس

به شکم و کمر فشار میاد

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
اولش میخوای نگی خودش بنویسه بعدش بچه ها اینقدر اذیتت میکنن که مجبور میشی بگی تموم شه😂😂 دیدم که می ...

آفریییین دقیقا همینه  ادم و دق میدن بعدش میگم خودم بگم بنویسه که کمترحرص میخورم 

2706